Актуальне

ТОП-5 статей 2021 року, які зацікавили наших читачів

Щоб прочитати цілу статтю, потрібно відкласти всі справи, зацікавитися темою і зосередитись. Звісно, не кожна тема вартуватиме таких жертв. А втім, статті, що наведені у цьому списку зацікавили велику кількість людей і стали найпопулярнішими у 2021 році.

Тож погляньмо, які саме статті привернули найбільше вашої уваги минулого року.

  1. Першим у списку став матеріал «Відкрите звернення до Олексія Прокопенка». Не дивно, що ця стаття отримала найбільше уваги від читачів, адже у ній розкрито ту тему, яка болить усім українцям: замовчування Росією війни.

Усе почалося з того, що російського проповідника, Олексія Прокопенко, не пустили в Україну. Після семи годин в аеропорту Олексій виклав у соціальні мережі пост з наріканням на українських прикордонників, на що й отримав публічну відповідь автора статті.

Відкрите звернення до Олексія Прокопенка

 

  1. Наступна стаття складається з відео й тексту. Вона має назву «Фізіологічні причини смерті Ісуса: погляд науковців». Ісус помер за нас смертю, яку не хочеться навіть уявляти. А втім, краще пізнання мук, які Він переніс, допомагає нам усвідомити усю велич Його любові.

Фізіологічні причини смерті Ісуса: погляд науковців

 

  1. Дуже часто ми чуємо і навіть послуговуємося поняттями, значення яких не до кінця розуміємо. Так і зі святами: з якими біблійними подіями пов’язане те чи те свято? У статті «Що таке Стрітення Господнє і як його відзначати?» можна прочитати про одне з найбільших християнських свят.

Що таке Стрітення Господнє і як його відзначати?

  1. Щирі зізнання й визнання помилок не лишають байдужими. В історії «Моя шкідлива звичка доконала мене – ковбой Мальборо» читаємо про чоловіка, який перевернув власний світогляд з голови на ноги, але було вже надто пізно….

Моя шкідлива звичка доконала мене – ковбой Мальборо

 

  1. Й заключна у списку – стаття-притча. Короткими оповідями часом можна сказати набагато більше, аніж величезними лекціями. І розповідь «Бог бачить тебе» ще раз нас у цьому переконує. Прочитавши її, нагадуєш собі, на що справді потрібно звертати увагу.

Бог бачить тебе – притча

Читайте також:

Не всі з наведених статей легко читати – принаймні з емоційного погляду. Але ж таким і був наш 2021 рік – непростим, емоційним. Дякуємо за вашу участь, авторам дякуємо за статті, а читачам за підтримку.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Tanya Berezna

Журналістка і редакторка Всеукраїнської християнської газети "Слово про Слово". Студентка видавничої справи Східноєвропейського національного університету.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button