Новини суспільстваХристиянські новини

У Києві п'ятидесятники і баптисти відкрили новий Дім молитви

У Києві посвятили новий Дім молитви, у якому проводитимуть служіння відразу дві церкви: п’ятидесятницька і баптистська. Посвячення провели в день свята Різдва, 25 грудня, в житловому комплексі “Нова Англія”, повідомляє “Релігія в Україні”.

«Ця споруда по вул. Михайла Максимовича, 24 унікальна в своєму роді: ще сорок днів тому на цьому місці був котлован, тобто сучасну красуню-церкву в британському стилі звели рекордними темпами, щоб встигнути до свят, — йдеться на сторінці у Фейсбуці Української церкви християн віри євангельської (УЦХВЄ). — Але головне не це. Богослужіння в Будинку проводитимуть відразу дві церкви — п’ятидесятників і баптистів. Обидві громади досить молоді, складаються в основному зі студентів».

За словами пастора Миколи Осійчука (він очолює студентський союз), церква остаточно ще не визначилася з назвою, попереду також процедура реєстрації та деякі інші питання.

Привітати нові громади і помолитися за посвячення Дому приїхали старші служителі обох братств, прийшли численні гості.

Старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко нагадав присутнім, що церква — це школа, в якій опановують найважливішу науку в житті. За традицією він подарував громаді настільну Біблію.

Служителі звершили молитву за благодійників і будівельників, силами і засобами яких був зведений новий Дім молитви.

Схожі статті
[sc name=”futerblock” ]  

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!