Про відомих

Моя шкідлива звичка доконала мене – ковбой Мальборо

Це той самий Макларен, який спочатку заробляв величезні гроші тим, що збільшував щодня і без того незліченну армію курців, а потім весь свій статок кинув на боротьбу з курінням. Це він, та сама Людина-Табак, який зазивав мільйони телеглядачів в «чарівну країну Мальборо».

Уейн Макларен став найуспішнішим рекламним ходом компанії Phillip Morris, такий собі бравий брутальний ковбой, якому все під силу…

З екранів телевізорів він давав зрозуміти мільйонам американцям (і не тільки!), що саме такі круті хлопці, як він, ковбой Мальборо, побудували таку країну, як США.

Після першої ж рекламної компанії за участю Макларена продажі сигарет Marlboro різко злетіли і зайняли четверту сходинку в тютюновому хіт-параді. А вже через кілька років цих сигарет стало продаватися на території Америки більше, ніж всіх інших разом узятих. В образі сміливого, вільного і неприборканого ковбоя Уейн Макларен рекламував сигарети цілих 27 років. А потім зрозумів, що вмирає саме від них.

З великими труднощами Уейну Макларену вдалося кинути палити, але було вже пізно. Лікарі виявили у нього рак легенів і призначили тривалий і болісний, як сама хвороба, курс променевої і хіміотерапії.

Пройшовши через тортури онкологічного диспансеру і втративши одну легеню, він зрозумів, що приречений.

Але ще до того, як йому вирізали легені, вмираючий ковбой почав справжню війну і став, фактично, прапором зародження руху по боротьбі з курінням.

Витративши на спроби зцілитися від раку, що поширювався організмом величезні статки, не менш величезні він витратив на пропаганду здорового способу життя.

З телеекранів і в радіостудіях він чесно зізнавався, що був неправий і що він насправді став причиною різкого стрибка смертності від куріння.

За кілька днів до своєї смерті він навіть привселюдно заявив: «Моя шкідлива звичка доконала мене. Вона не варта того, щоб останні місяці свого життя ви витратили на відвідування відділень для тяжкохворих. Тютюн вб’є вас. Якщо не вірите – подивіться на мене».

Він не збрехав. Тютюн дійсно його вбив.

Читайте також:

Представники тютюнових компаній намагалися заткнути йому рот, привозячи йому цілі валізи грошей. Але вони або не розуміли, або не хотіли зрозуміти, що вмираючому гроші не потрібні. З собою на той світ він їх не відвезе. Тому до останніх днів Уейн Макларен, ковбой, який навчив мільйони людей курити, закликаючи їх в загадкову країну Marlboro, намагався відучити від цього згубного заняття курців і попередити про смертельну небезпеку тих, які ще не курили, своїм життям показуючи, що справжня країна Marlboro знаходиться не де-небудь, а в онкодиспансері.

Джерело: Сторінка Дар Божий

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button