Ексклюзив

Вітаємо читачів та друзів з Новим 2022 роком!

Редакція видання «Слово про Слово» щиро вітає Вас, дорогі читачі та друзі, з Новим 2022-м роком! Бажаємо вам у цьому році більше правди, більше добрих новин.

Коли ми дивимося на 2022-й рік і далі, ми бачимо, що потреба поширювати правду та інформацію, основану на Євангелії, буде ще більшою, ніж у попередні роки.

Ми будемо продовжувати інформувати вас про події в Україні та світі, надавати оцінку подіям, політиці, економіці, та захищати християнську мораль та цінності.

Ми будемо продовжувати надавати ресурси, які потрібні вам, щоб орієнтуватися, приймати рішення, підтримувати надію і рухатися вперед.

Але це все зможемо здійснити, лише об’єднавшись з Вами, небайдужими, християнами, які вболівають за те, щоб світла було більше, щоб допомагати людям мислити чітко, мудро та біблійно. І нам потрібна ваша підтримка та допомога.

З Новим 2022 роком!

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button