Блог Костянтина Воропаєва

Сильні зовні і поранені всередині!

Людей навчили бути сильними зовні, ніколи не показувати свої емоції й не говорити про те, що вони переживають всередині. Ось чому в нашій країні не так затребувана професія психолога. Що робити, якщо хочеться змінити життя?
Нас не навчили говорити й думати про те, що твориться у нас в душі. Зовнішнє настільки впливатиме на нас, наскільки ми самі дозволяємо. Залежно від того, чим ми наповнені або яку внутрішню силу маємо все це буде мати різного рівня вплив на нас.
Спілкуючись з людьми різного віку, професій і поколінь мимоволі помічаєш, що на протязі багатьох років людям не говорили елементарних речей: “я люблю тебе”, “ми цінуємо, те, що ти робиш”, “ти молодець, дякую тобі”, “ти дуже важливий і все, і дуже важливо те, що ти робиш “,” у тебе вийде, ми віримо в тебе”.

Цілі покоління поранених сердець, побитих життям людей, які не мають надії й “слова віри” продовжують породжувати день у день таких же як вони. Так не може тривати вічно! Ми – це нове покоління, мисляче нестандартно і креативно, ми – зміни і майбутнє!
Одна жінка розповіла свою історію, коли вона будучи вже в зрілому віці почала говорити своїй 70 річній мамі, що “вона любить її”, тоді її син, якому 30 років, дивлячись на цей приклад, став говорити те ж саме їй і в підсумку вже сьогодні він говорить слова “я люблю тебе” своєму малолітньому сину.
Не дозволяйте болю або ранам заподіяним в дитинстві, в школі, на роботі, в служінні або в стосунках з людьми утримувати вас сьогодні від яскравого, плідного і прекрасного життя! Це наш день і сьогодні пора все змінити!  Не тягніть за собою той мотлох із минулого, позбудьтеся від нього, в ньому немає нічого, що потрібно нам сьогодні.
Будьте чесні з собою, а головне сильні та відважні в тому, щоб зізнатися собі, що нам необхідні зміни. Для того, щоб прийшли зміни, щось нове має замінити старе. У водойму повинна бути влита нова вода, після того як її почистять. На зміну болю і ран, має прийти прощення і любов. Якщо цього не станеться, ми так і будемо ходити по замкненому колу.
У нас є сили це зробити, ніхто не допоможе тобі крім тебе самого, тому дійте! Зміни в поколіннях приходять і починаються з нас!

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Костянтин Воропаєв

Теолог, консультант-наставник, автор статей на богословську і сімейну тематику, журналіст, член асоціації "Новомедіа", спільно з дружиною у 2018 році заснував телеграм канал "Перемагаємо Разом" і сторінку сімейної консультації у Фейсбук.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button