Для життя

Емоційне правило життя

Можливо, ви чули про Правило життя, але чи думали ви коли-небудь про створення Емоційного Правила життя? Ваше типове Правило життя означає зобов’язання щодо духовного зростання, які ви берете на себе після сезону молитов і консультацій зі своїми довіреними партнерами по підзвітності. Емоційне правило життя − це адаптація, яка зосереджується на навмисному прагненні виробити більш здорові, більш схожі на Христові емоційні звички, щоб ви могли бути більш присутніми перед Богом, іншими й, звичайно, самим собою.

Якщо ви приймаєте цей виклик для емоційного зростання, обов’язково встановіть правила, які враховують, де ви зараз перебуваєте, щоб вас не збентежив звичайний процес значущих змін «один крок вперед і два кроки назад».

Подумайте про те, щоб запросити інших бути вашими партнерами по угоді «Емоційне правило життя». Нижче ви знайдете п’ять сфер, які варто враховувати при створенні емоційного правила життя:

Розвивайте звичку щоденної вдячності

Так легко забути бути вдячним. Зробіть це якнайшвидшим входом до свого емоційного правила життя. Святе Письмо сповнене віршів, які закликають (і наказують) нам «дякувати Богові». Але не зупиняйтеся на досягнутому! Спробуйте вести щоденник вдячності і наприкінці кожного дня складіть список конкретних речей, які ви бачили, відчували або пережили, за що можете бути вдячними.

За що ти можеш бути вдячним прямо зараз?

Виховуйте звичку прощати

Прощення є властивістю Бога, яка має відображатися у стосунках Божого народу, але дуже часто це не так. Прощення іншого не означає, що ви стаєте мучеником через погану поведінку іншого. Щоб пробачити конкретні образи, потрібна духовна стійкість, особливо коли вас глибоко поранив той, кому ви довіряли. З усім тим, прощення − це емоційний стан і духовна риса, яку ви можете розвинути щоденною практикою. Колосян 3:5-17 протиставляє характеристики непрощаючого серця та прощаючого серця.

Чи є у вас серце, що прощає? Чи є хтось, кого Бог просить вас пробачити?

Розвивайте дар присутності

Бути повною присутністю для іншого – це емоційний стан, якого мало хто з нас досягає, за винятком моментів інтенсивного зв’язку. Прихильність до присутності вимагатиме сміливості, оскільки це означає обмеження відволікаючих факторів технологій. Вимкніть мобільний телефон. Вимкніть телевізор. Відкладіть свій власний порядок денний, слухаючи іншого. Не дивуйтеся, коли ваша увага зникне. Соціальна наука задокументувала, що наша увага до присутності то збільшується, то зменшується – і це нормально. Коли ви помітили, що заблукали, просто поверніться. Тільки Бог може підтримувати присутність «завжди» (Матвія 28:20).

Чи повністю ви присутні з тим, з ким розмовляєте? Що скажуть інші про вашу здатність бути присутнім під час розмови з ними?

Виховувати навички емоційної саморегуляції

Емоційна саморегуляція пов’язана з нашою здатністю заспокоювати свої страхи та приборкувати тривогу. Це також пов’язано з нашою здатністю керувати своїм гнівом, щоб відповідати іншим пропорційно та належним чином. Ми не впадаємо в гнів і не відмовляємося протистояти, коли конфронтація потрібна. Саморегуляція − це ще один спосіб сказати «самоконтроль» (2 Петра 1:6).

Наскільки ви усвідомлюєте свій емоційний стан під час розмови з іншими? З тими, хто впливає на вас?

Культивуйте позитивні практики фізичного здоров’я, щоб підтримувати своє емоційне правило життя

Вам буде легше відповідати іншим вдячністю, прощенням, присутністю та саморегуляцією, якщо ви регулярно спите, виконуєте помірні фізичні вправи та вживаєте здорову їжу. Бог створив нас цілісними істотами. Системи всередині нас впливають одна на одну. Якщо ви недосипаєте, ви, як правило, менше тренуєтеся, більше їсте та менш емоційно стійкі. Якщо ви добре відпочили вночі, у вас є енергія для фізичних вправ, ви будете прагнути їсти розумні порції та матимете внутрішню силу духу, щоб дотримуватися свого емоційного правила життя.

Як би ви оцінили свої практики фізичного здоров’я? Яким чином Бог може закликати вас бути розпорядником дару вашого тіла?

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Джерело
churchleaders.com

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Редакція

Слово про Слово – інформаційний християнський ресурс. Публікуємо щоденні новини, коментарі, аналітику, що висвітлюють релігійну тематику в Україні та світі. Публікуємо статті різних жанрів, авторські блоги, оповідання, поезію, притчі.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button