Варто замислитись

Свідоцтва мусульман про Христа, які вас вразять

Останні декілька років світ із тривогою спостерігає за тим, як ІДИЛ та інші радикальні ісламські угрупування встановлюють царство терору, гніту і страху на території Близького Сходу та за його межами.
Страхіття, що відбуваються, мають на меті відродити Ісламський Халіфат, який зможе поширитися на весь ісламський світ і за його межі. Метою фанатичних мусульманських бойовиків є створення світу, в якому править іслам.
Але разом із тим є і добрі новини. В розпал терору і тиранії, Бог Біблії робить неймовірні речі на Близькому Сході. Одкровення про Божу милість і любов захоплює серця мільйонів мусульман, одного за другим, чудесним і неочікуваним чином, і це відбувається всупереч агресивним діям релігійних лідерів близькосхідних урядів. Це не відбувається через масову євангелізацію, чи місіонерів. Це проста спрага істини і свободи – чогось більшого, ніж мертва релігія і правила, які вбивають.  Читайте свідоцтва мусульман про Христа, які вас вразять
Я – молодий радикальний мусульманин, народжений у строгій шиїтській сім’ї в Ірані. Мій батько був мусульманським вчителем, який вчив мене і вісьмох моїх братів і сестер слідувати ісламській вірі з беззаперечною ревністю і притримуватися букви законів Шаріату. Але влітку 1980 року Бог почав захоплювати моє серце з допомогою свідоцтва двох людей зі Швеції. Після місяця читання Біблії і боротьби з мусульманськими віруваннями, які міцно зв’язували мене, я віддав своє життя Христу і був порятований, миттєво вирваний з темряви до світла. Не можу передати вам важкість тягаря, який злетів із мене, і надію та радість, які переповнюють моє серце. Я відразу відчув, що маю ділитися надією і благодаттю любові Христа з іншими мусульманами. Відчув поклик готувати телепрограми мовою фарсі і транслювати їх на весь ісламський світ. У 2006 році було запущено телевізійну програму, яка має 75 мільйонів потенційних глядачів в Ірані та по всьому світу, які розуміють мову фарсі.
Телебачення є ідеальним інструментом для проповіді Євангелії у середовищі мусульман.  Сотні містечок і сіл мають супутникові тарілки, які дозволяють зайти в кожен дім і працювати зі свідомістю людей.
Дослідження кажуть, що з моменту запуску телестанції, цілих п’ять мільйонів мусульман увірували в Ісуса. Щодня ми отримуємо свідоцтва людей, які пережили чудесне преображення, звільнення від наркотичної залежності.
Алі, злодій і наркоман, який 10 років відсидів в іранській тюрмі, є одним із цих людей. Одного разу, відразу після свого звільнення, він наштовхнувся на телепередачу і після перегляду віддав своє серце Христу. Він подзвонив нам з Ірану, щоби засвідчити, що Бог звільнив його і просив молитися, аби він зміг виконати Божу волю у своєму житті.
Біджан, який був наркоманом більше 35 років, довірився Христу і повністю звільнився від своєї залежності. З того часу вся його сім’я – всього 20 чоловік, прийшли до Ісуса.
Мохаммад, іранський таксист, якій звільнився від двадцятирічної залежності від наркотиків, став відродженим християнином. З того часу він привів до віри у Христа багатьох своїх наркозалежних друзів, вони регулярно зустрічаються для вивчення Божого Слова і підтримують один одного.
Це лише декілька історій з тих, які ми щодня отримуємо з мусульманського світу. Паралельно з тим, ми допомогли створити і навчити більше 90 підпільних церков в Ірані, Афганістані, Курдистані та інших областях, які розуміють фарсі.
Я твердо переконаний, що, зважаючи на кількість віруючих, які приходять до віри в Христа, через кілька наступних років Іран стане першою офіційно ісламською державою, у якій більшість громадян будуть народженими згори християнами.
Але зараз Іран є небезпечним для тих, хто любить Ісуса і служить Йому. Тисячі – вбиті за віру, багато людей – в тюрмах, мільйони страждають від гонінь за вірність Господу.
Реза Сафа
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button