Варто замислитись

Таємний лист сину від Альберта Ейнштейна

Прошу тебе зберегти цього листа так довго, як це необхідно – роки, десятиліття, поки суспільство не буде достатньо розвинуте, аби прийняти те, що поясню нижче.
Коли я запропонував Теорію Відносності, дуже мало людей мене розуміли, і те, що я відкрию тобі зараз для передачі людству, теж світ буде сприймати з нерозумінням і упередженням.
Існує дуже потужна Сила, якій до цього часу наука не знайшла офіційного пояснення. Ця Сила вміщає у себе Всесвіт і управляє всіма явищами і процесами у ньому. Ця Вселенська Сила – Любов.
Коли вчені шукали єдину теорію Всесвіту, вони забули про найпотужнішу невидиму силу. Любов є світло, яке просвічує тих, хто дає і отримує її. Любов – це тяжіння, бо змушує деяких людей відчувати притягання до інших. Любов – це сила, бо вона помножує найкраще, що ми маємо і ким ми є, і дозволяє людству не бути зануреним у сліпий егоїзм. Для любові ми живемо і помираємо. Бог є Любов. Ця сила все пояснює і дає зміст життю. Це змінна величина, яку ми дуже довго ігнорували, можливо тому, що боїмося Любові.
Щоб зрозуміти Любов, я зробив просту заміну у своєму відомому рівнянні. Якщо замість Е= mc², ми визнаємо, що енергія для зцілення світу може бути отримана через любов, помножену на швидкість світла в квадраті, приходимо до висновку, що любов є найпотужнішою Силою, бо не має меж.
Тільки через Любов можемо знайти зміст у житті, зберегти мир і кожну розумну або просто живу істоту, допомогти нашій цивілізації вижити. Можливо, ми не готові, щоби зробити «бомбу любові» – достатньо потужний пристрій, щоб повністю знищити ненависть, егоїзм і жадібність, все те, що спустошує планету. Тим не менше, кожен окремий індивідуум несе в собі невеликий, але потужний генератор любові, енергія якого чекає свого вивільнення. Коли вчимося давати і отримувати цю енергію універсуму, підтверджуємо, що любов перемагає все, і здатна подолати все, бо любов – це квінтесенція життя.
Я глибоко жалкую, що не зміг висловити те, що знаходиться у моєму серці, яке тихо стукає для тебе все життя. Можливо, це дуже пізно, щоб вибачатися, але час – відносний. Маю сказати тобі, що я люблю тебе і, завдяки тобі, я отримав кінцеву відповідь!

Твій батько, Альберт Ейнштейн.
Джерело: gcshelp.org/

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button