Освіта

Роль християнських громад у служінні суспільству під час війни: ТХІ провів відкритий онлайн-семінар

До дня річниці повномасштабної війни проти України Таврійський християнський інститут провів відкритий онлайн-семінар. Захід був присвячений аналізу ролі християнських громад у служінні суспільству під час війни. У ньому взяли участь 80 представників партнерських організацій, місій та церков.

Джерело: tci.org.ua

Заступник голови ВСЦ ЄХБ Василь Фурта під час заходу представив аналіз основних змін, які відбулися в середині баптистських церков та їхнє значення для надання гуманітарної допомоги громадянам, які постраждали під час війни.

Від Тихоокеанської асоціації слов’янських баптистів виступив президент асоціації Іван Мілєєв, який висловив підтримку українському народу та наголосив на тому, що підтримка українських церков є моральним вибором людини. Він також відзначив роль церков української діаспори у наданні гуманітарної допомоги Україні.

Глен Елліотт, який тривалий час здійснював місіонерське служіння в Україні, ділився власними спостереженнями щодо еволюції роботи Української Церкви у сфері трансформації суспільства.

Доповідь про трансформацію християнської освіти в Україні представив Тарас Дятлик, регіональний директор Overseas Council-United World Mission.

Також на семінарі був присутній ректор ТІС Валентин Синій. Він розповів про важливість ролі інституту у задоволенні потреб українських церков, які постраждали під час війни.

Читайте також:

Схожі статті

Наприкінці заходу Стів Уайт виступив зі своєю доповіддю про важливість матеріального служіння під час війни та завершив зустріч спільною молитвою за Україну.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button