СвітХристиянські новини

Індію, Росію, Сирію і В’єтнам слід вважати «країнами, які викликають особливу стурбованість» – Комісія США з міжнародної релігійної свободи

У річному звіті за 2021 рік Комісія США з міжнародної релігійної свободи заявила, що Індію, Росію, Сирію і В’єтнам слід вважати «країнами, які викликають особливу стурбованість».

Джерело:

Було встановлено, що Індія, Росія, Сирія і В’єтнам здійснюють «систематичні, тривалі й кричущі» порушення принципу свободи віросповідання. Внесення в чорний список передбачає санкції проти порушників, якщо включені держави не поліпшать свої показники.

Тому Служба контролю за свободою віросповідання закликала Держдепартамент США включити ці чотири країни в список найгірших порушників релігійної свободи.

Комісія також попросила, щоб 10 країн залишилися в тому ж статусі: М’янма, Китай, Еритрея, Іран, Нігерія, Північна Корея, Пакистан, Саудівська Аравія, Таджикистан і Туркменістан.

Серед порушень, виявлених Комісією, були звірства проти мусульман-рохінджа, вчинені військовими М’янми, переслідування Свідків Єгови з боку уряду Росії та затримання Китаєм мільйонів уйгурів та інших мусульман в концентраційних таборах.

Читайте також:

Під час віртуальної прес-конференції, на якій було оголошено звіт, члени незалежного наглядового органу висловили стурбованість з приводу того, як пандемія COVID-19 вплинула на глобальну свободу віросповідання.

Вони згадали переслідуваних християн в Південній Кореї та мусульман-шиїтів в Пакистані.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button