СвітХристиянські новини

Страх народжувати дітей через зміни клімату, воєн та можливий апокаліпсис – опитування

За результатами дослідження, опубліковані у Climatic Change, американці побоюються народжувати дітей через зміни клімату, війни за ресурси та тому, що діти можуть зіткнутися з апокаліпсисом. Повідомляє Євгенія Луценко на hromadske.ua з посиланням на Springer Link.
Взяли участь в опитуванні 607 дорослих американців від 27 до 45 років.
За результатами виявилося, що через зміну клімату 96% респондентів дуже або надзвичайно стурбовані благополуччям своїх дітей, які вони могли б народити.
За словами The Guardian, 27-річна учасниця заявила, що не може з чистою совістю народити дитину та «змусити її виживати в апокаліптичних умовах».
59,8% опитаних підкреслили, що стурбовані тим, що їхні майбутні діти можуть негативно вплинути на зміни клімату, залишивши вуглецевий слід.
Метью Шнайдер-Майерсон, автор дослідження, заявив, що саме через глобальне потепління базувалися страхи за майбутнє своїх дітей. 92% з 400 респондентів назвали негативним майбутнє, в той час, як 5,6% – змішаним чи нейтральним і лише 0,6% – позитивним.
А одна 31-річна учасниця сказала, що єдиною причиною, чому вона вирішила не народжувати дітей – це зміни клімату.

«Я НЕ ХОЧУ НАРОДЖУВАТИ ДІТЕЙ У СВІТІ, ЯКИЙ ВМИРАЄ. АЛЕ ДУЖЕ ХОЧУ БУТИ МАТІР’Ю», – СКАЗАЛА ВОНА.

40-річна мати відповіла, що вона хвилюється за дітей, які можуть «зіткнутися з апокаліпсисом через кліматичні зміни»
До того ж 6% респондентів, які вже є батьками, заявили, що шкодують про народження дітей.
А 42-річний батько сказав, що у 2050 році світ стане «пеклом» через війни за ресурси, руйнуванням цивілізації, підняттям рівня моря, голодом, посухою та повенями.
Проте, за словами Шнайдера-Майерсона, опитування дещо обмежене. Річ у тім, що у ньому брали участь переважно білі громадяни США, з освітою та ліберальними поглядами.
Автор дослідження пише, що усиновлення може бути однією з альтернатив біологічного зачаття дитини, але у цій роботі питанню усиновлення не надавали достатньо уваги, тому воно потребує подальшого вивчення.
Нагадаємо, що згідно з аналітичною організацією Legatum Institute (Лондон) в Україні поліпшився добробут у порівнянні з 2019 роком. Країна піднялась на 4 позицію та знаходиться на 92 місці у рейтингу. Проте Україна посідає останнє місце серед східноєвропейських країн. Причиною цього аналітики називають війну на Донбасі, яка суттєво знизила рейтинг безпеки України (до 144 місця зі 167).

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!