СвітХристиянські новини

В Ізраїлі виростили пальми з насіння, яким більше двох тисяч років

Ізраїльські вчені виростили шість фінікових пальм з насіння, яким більше 2 тисяч років, — ті були знайдені під час розкопок в Іудейській пустелі.

Про це пише www.slovoproslovo.info з посиланням на birdinflight.com.

Вік насіння визначили за допомогою радіовуглецевого аналізу. Пророслі пальми назвали Адам, Іона, Уріїл, Боаз, Юдіф і Анна, в честь біблійних персонажів.

Очікують, що у найближчі кілька років Анна навіть зможе плодоносити.

Це не перший випадок, коли дослідникам вдалося проростити стародавнє насіння: у 2008 році з’явилася на світ 1900-річна пальма Мафусаїл, названа так на честь найдавнішого персонажа Біблії.

Вважається, що фінікові пальми вперше з’явилися на території Месопотамії понад 6 тисяч років тому. Уже в XIX столітті фінікових гаїв в Йорданській долині не залишилося.

Джерело: ©Пропозиція

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button