Ексклюзив

Як будуть визначатися переможці конкурсу «Журналістика цінностей»

Дорогі читачі! Як вам відомо, в межах святкування ювілею видання «Слово про Слово» організовано конкурс журналістських матеріалів «Журналістика цінностей». Попри все це сум’яття та нелегку ситуацію зі світлом, ми отримали прекрасні роботи учасників. І це справді чудово!

Нагадуємо, що приймання матеріалів триває до 23:59 30 листопада. Критеріями оцінювання є відповідність роботі темі конкурсу та критеріям номінації, а також активність з боку читачів.

Як проходитиме завершальний етап конкурсу?

Після 30 листопада журі почне оцінювати роботи учасників. До уваги братимуть тематичну відповідність конкурсу та номінації, оригінальність та дотримання стандартів.

5–15 грудня — подані роботи поступово будуть завантажуватися на сайт у рубриці «Конкурс». У соцмережах видання посилання на матеріал із супровідним описом та хештегами #конкурс #журналістика_цінностей.

15–20 грудня — голосування читачів у соцмережах за допомогою вподобайок. Кількість позитивних реакцій під постом буде сумарно підрахована та доплюсована до балів оцінювання журі. До уваги братимуться реакції під постами у фейсбуці та телеграмі. Важливо: редакція постійно стежитиме за статистикою вподобань, тому не варто накручувати вподобайки. Закликаємо наших читачів бути відповідальними та об’єктивними.

Читайте також:

23 грудня 23:59 — кінець читацького голосування. Всі реакції під матеріалами після цього часу не будуть враховуватися.

25 грудня — підбиття результатів конкурсу на тлі святкування Різдва. Переможців буде оголошено в соцмережах. Опісля будуть надіслані відповідні призи.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Тетяна Дорош

Студентка "Видавнича справа та медіапродюсування" Київського університету імені Бориса Грінченка. Люблю тексти.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button