УкраїнаХристиянські новини

Кандидатом у мери Рівного балотується християнин Олександр Третяк

Християнин Олександр Третяк балотується на посаду міського голови міста Рівне. Перед тим, як стати публічною особою, він займався благодійністю та соціальною роботою. Повідомляє poklik.media, на якому опубліковане з ним інтервю.
Олександр вирішив стати мером, тому що зрозумів поклик служити та допомагати своєму місту. Олександр заявив, що бачить і розуміє ті проблеми, які існують у місті. Він активно спілкується з представниками численних осередків міста – медичних, освітніх, релігійних установ, ОСББ тощо, залучаючи їхні пропозиції до плану розвитку міста.
На думку кандидата, комунікація і взаємодія — це його сильні сторони, особливо в тих сферах, які необхідно розвивати в Рівному.

У мери Третяк йде не сам, а з професійною, енергійною, командою, серед яких – як досвідчені в тих чи інших напрямах експерти, так і молоді, активні люди. На думку Олександра, серед їхньої команди, немає “зашкварених” людей – навпаки, всі неодноразово демонстрували своє безкорисливе служіння як громаді, так і державі, –  як ветерани АТО. В їх команду входять урбаністи, експерти з транспорту та логістики, працівники ЖКГ.
Сфери, якими він намагається опікуватися – це освітня, культурна, гуманітарна, правоохоронна, соціальна, охорона здоров’я. За думкою Олександра, остання сфера – охорони здоров’я – особливо важлива у часи безнадії, коли люди розводять руками перед епідемією.
Олександр вважає, що темно там, де немає світла, брудно там, де немає чистоти. Команда хоче прийти туди, де потрібні і чистота, і світло, і правильний фундамент. У цьому, як заявив кандидат, їм допоможуть їх цінності – той фундамент, на якому ґрунтується все їх життя, повсякденна робота, служіння.
За словами Третяка, якщо людина увесь час брала хабарі, робила недобрі справи, то, прийшовши в політику, вона навряд чи перестане робити це. Якщо людина не вміла служити своєму оточенню, своєму будинку, своїй вулиці, місту, то й, потрапивши в депутати, вона навряд чи розпочне цю діяльність. Стати депутатом, за словами Олександра, — це не маркер змін, він має бути всередині людини.
Щодо молодого покоління, то Олександр бажає допомагати їм розуміти, що найважливіша запорука для успішного життя — це є цінності: національні, родинні, українські, християнські.
Дружина кандидата підтримує його рішення. Висловлюють підтримку й незнайомі для нього люди. Ще кілька місяців тому, коли про мерство навіть не йшлося, Олександр почав отримувати повідомлення від незнайомих людей, які писали, що раді були б його бачити очільником міста. Тоді він лише розсміявся, але ситуація змінилась.
Раніше Олександр брав участь в реалізації освітніх та медичних проєктів у Гані та Буркіна-Фасо (Африка). Також проводив волонтерську діяльність в зоні АТО та займав посаду керівника Руху Реформації в Рівненській області.
Згодом він став координатором ГС «Всеукраїнський собор» у Рівненській області. А також вів суспільно-просвітницьку програму «Інша перспектива» на телеканалі «Рівне-1». А ще він організовував молитовні сніданки при Рівненській обласній державній адміністрації.
Раніше Олександр став засновником і координатором волонтерських та соціальних ініціатив у місті Рівне. Він разом з дружиною виховують сина.
За думкою Третяка, досвід служіння місту в різних проєктах має стати вирішальним для того, щоб вони були обрані й ефективно служили на благо міста й надалі.
Кандидат заявив, що служити людям — це повсякденний життєвий проєкт. Він вважає, що  любити – значить діяти. Він готовий діяти, щоб зробити Рівне кращим, безпечнішим і комфортнішим для життя мешканців нашого міста.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button