Новини суспільства

85 % українців вважають себе насамперед громадянами своєї країни – опитування

Згідно з опитуванням КМІС, за 30 років кількість українців, які вважають себе насамперед громадянами своєї країни, зросла майже вдвічі.

Джерело: korrespondent

85 % українців вважають себе, перш за все, громадянами своєї країни. Про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС).

Жителями певного населеного пункту чи регіону вважають себе трохи більше ніж 6 %, громадянами світу чи Європи – майже 4 %, представниками тієї чи іншої етнічної групи чи нації – близько 3 %, 0,9 % – називають себе громадянами колишнього Радянського Союзу.

Читайте також:

Напад РФ до інших країн підтримали 86,6 % росіян, і майже 75 % опитаних допускають застосування ядерної зброї – дослідження

Також організатори опитування повідомляють, що за 30 років кількість українців, які вважають себе насамперед громадянами своєї країни, зросла майже вдвічі – з 45,6 % у 1992 році до 84,6 % у 2022 році.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!