Україна

Соціальними виплатами та послугами охоплено майже 20 млн українців

Україна продовжує виконувати свої соціальні зобов’язання. Нині майже 20 мільйонів українців охоплені соціальними виплатами та послугами. Про це повідомив під час засідання уряду прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Джерело: Укрінформ

«Майже 20 мільйонів українців сьогодні отримують соціальні виплати або користуються соціальними послугами», − сказав Шмигаль.

За його словами, цього року, попри складність ситуації, затримок із виплатою пенсій та соціальних допомог не було. З березня по жовтень виплачено 387 млрд грн пенсій, які були проіндексовані.

Крім того, майже 6 млн українців охоплено різними видами соціальних виплат, яких загалом за десять місяців виплачено понад 137 млрд грн.

Прем’єр-міністр повідомив, що цього місяця будуть здійснені соціальні виплати на суму 13,8 млрд грн, що включає допомогу багатодітним сім’ям, малозабезпеченим сім’ям, одиноким матерям, людям з інвалідністю, зокрема дітям-інвалідам.

Він додав, що уряд і надалі допомагатиме українцям.

Читайте також:

До кінця року 25 % населення України житимуть у бідності

Як повідомлялося раніше, Україна отримає від Світового банку 529,9 млн доларів. Додаткове фінансування США на нагальні потреби. Кошти кредиту будуть спрямовані до загального фонду державного бюджету на відшкодування витрат на оплату роботи працівників бюджетної сфери, забезпечення пенсійних виплат.

Ці виплати стосуються також окремих програм державної соціальної допомоги, підтримки малозабезпечених сімей, дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства, ВПО, а також на оплату медичних послуг за програмою медичних гарантій.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!