Домашня » Новини » Сьогодні Всесвітній день дітей, які відійшли під час вагітності чи після народження

Сьогодні Всесвітній день дітей, які відійшли під час вагітності чи після народження

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Ввечері, 15 жовтня, щороку по цілому світі згадуються діти, які відійшли від нас під час вагітності або в перші місяці після народження.

Це день, в якому можна згадати наших дітей і відзначити їхні короткі життя, проголосити їхні імена і поділитися їхніми історіями. Історіями, які зазвичай ніхто не хоче чути, імена, які часто забуваються у мовчанні. Це не є зустріч сліз і розчарування, навіть більше, це зустріч емоцій і спогадів, які стоять посередині: між тим важким, що минуло і майбутнім, яке можна будувати.

Кількість невиношених дітей в Україні за різними оцінками складає більше 25% від загальної кількості всіх вагітностей. Смертність серед немовлят в Україні десь у 2-2,5 раза вище аналогічного показника по Європі. Це — дуже багато.

Але цю проблему в нашому суспільстві воліють не помічати, хоч вона залишає свої шрами на тисячах родин щороку. Про духовну чи психологічну реабілітацію родин, що пережили втрату, взагалі мови не йде.

Всесвітній день дітей, які відійшли від нас під час вагітності чи після народження, гарний привід звернути увагу на цю болючу проблему, та направити свої зусилля на допомогу та служіння сім’ям, які пережили такий досвід, люди у такі моменти як ніколи потребують потіхи та надії.

З 1988 року у багатьох країнах світу (Англія, США, Австралія, Норвегія, Італія та інші) був встановлений Міжнародний день обізнаності про смерть дитини під час вагітності або після народження. Цей день припадає на 15 жовтня і відзначається щороку чисельними місцевими ініціативами.

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

Влада в Китаї знесла будівлю церкви, є постраждалі

Наступна Стаття

Джоні Ерексон Тада - історія одного болю

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *