Україна

37 депортованих дітей вдалося повернути в Україну

Міністерство з питань реінтеграції ТОТ повідомило про повернення 37 українських дітей, яких депортували до Росії під час окупації Харківщини.

Джерело: kh-news.net

Як з’ясувалося, дітей вивезли нібито для відпочинку та оздоровлення в дитячий табір недалеко від Геленджику. Поки вони там знаходилися, Харківську область було звільнено від окупантів.

Батьки опинилися в ситуації, коли агресор навіть не спробував повернути їхніх дітей. Після того, як державні структури України взяли під контроль це питання, з труднощами дітей все ж вдалося повернути.

Читайте також:

Наразі вони разом з батьками знаходяться на Закарпатті, де отримали допомогу як від області, так і від міжнародних організацій.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!