Новини суспільстваХристиянські новини

8 дитячих свят, близько 1000 дітей: Церква «Христос є відповідь» провела благодійні акції

За останній місяць рівненська громада «Христос є відповідь» провела 8 дитячих свят у Рівному та довколишніх селах. Близько тисячі хлопчиків та дівчаток з нетерпінням чекали зустрічі, адже команда вже не перший рік організовує подібні заходи.

Джерело: Прес-реліз церкви «Христос є відповідь»

«Діти завжди були в серці місії «Христос є відповідь». Саме тому ми докладаємо чимало зусиль, аби частіше проводити різні акції для зростаючого покоління. Євангеліє буде зупиняти їх на гріховному шляху і направляти до Бога», – Тарас Сень, пастор церкви «Христос є відповідь».

8 дитячих свят, близько 1000 дітей: Церква «Христос є відповідь» провела благодійні акції

Волонтери підготували багато розваг: батути, надувні гірки, ласощі, конкурси та подарунки. Усім присутнім безкоштовно роздали духовно-пізнавальну літературу, газету «Христос є відповідь» та 100 дитячих Біблій. Діти відвідали біблійний урок, де вчителі зрозуміло та цікаво розказали про спасіння в Ісусі Христі.

8 дитячих свят, близько 1000 дітей: Церква «Христос є відповідь» провела благодійні акції

«Мені дуже сподобалося сьогоднішнє свято. Особливо вразив великий батут. Хочу побажати всім організаторам, щоб вони знову і знову проводили подібні заходи!», – Анастасія Чепік, 12 років.

90 % інформації сприймається через зір: щоб привернути увагу, волонтери встановили великі банери з біблійними текстами та фактами про діяльність церкви. Оскільки акції проходили у різних районах міста, люди чули проповідь, навіть не виходячи з квартир.

Сотні дорослих, що привели дітей, охоче спостерігали за святом і запрошували церкву навідуватись частіше.

Читайте також:

«Моя дитина посміхається. Вона задоволена, бо гарно і корисно провела час. Щаслива дитина – щаслива мама!», – Надія, відвідувачка свята.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!