Християнські новини

Сьогодні в Україні вперше відзначається День пастора

Сьогодні вперше в Україні відзначається День пастора. В цей день церкви дякують своїм пасторам за служіння, дарують подарунки, прагнуть практично послужити їм.
13 жовтня цього року та кожна друга неділя жовтня усіх наступних років планується зробити Днем пастора в Україні. Мета заснування такого відзначення – розвинути церковну культуру особливого, постійного та практичного служіння пастору.
Ініціатори кажуть що вони вже мають 50 цікавих та корисних ідей для вас та вашої церковної команди. Вони вміщені в один буклет, що можна поширити у своїй церкві та використовувати самостійно.
Щоб бути в курсі останніх оновлень, доступних ресурсів та ідей, як краще послужити своєму пастору, а також отримати буклет “50 ідей” достатньо підписатися на нашу сторінку в Інстаграмі @posluzhy_pastoru чи слідкувати у Фейсбуці (Послужи пастору).
День пастора у світі відзначається щороку у другу неділю жовтня, припадає на неофіційне свято під назвою День вдячності пасторів. Іноді його називають Днем вдячності священнослужителям, це свято відбувається під час місяця вдячності пасторам.
День пастора розпочався із встановлення Місяця вдячності служителям. У 1 Тимофія (5:17) Павло розпочав концепцію вдячності духовенству, коли заявив, що старійшини церкви гідні подвійної шани. Він повторив цю ідею в 1 Солунян (5: 12-13), “шануйте тих, що працюють між вами, і в вас старшинують у Господі, і навчають вас вони, 13і в великій любові їх майте за їхню працю”. Ця ідея стала Місяцем вдячності священнослужителям у 1992 році.

У 1994 р. Американська християнська організація “Фокус на сім’ю” почала просувати Місяць вдячності служителям як національний місяць вдячності.
З місяця вдячності за служителів виросла ідея підкреслити один конкретний день, щоб національно віддавати данину духовенству. Цей день став відомим як День вдячності пасторам.
[sc name=”futerblock” ]  

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button