Медіа новиниХристиянські новини

Табір у Карпатах для робітників ЗМІ від місії «Христос є відповідь»

10 серпня понад 50 осіб повернулись з туристичної поїздки в Карпати, яку організувала місія «Христос є відповідь». Для працівників ЗМІ табір проводився вдруге: учасниками стали представники Видавничого дому «ОГО», газет «Рівне Вечірнє», «Рівне-Ракурс», «7 днів» та журналістка київської радіостанції «Радіо М». Також були запрошені дві сім’ї робітників поліції та декілька сиріт.

Джерело: Прес-служба місії Христос є відповідь

«Дуже приємно служити журналістам, адже саме вони формують думку суспільства. Я помітив, що відношення до Біблії, Бога і віруючих у багатьох відпочиваючих змінилося, коли вони побачили, що християни – це адекватні люди, які можуть добре проводити час і робити хороші справи» – Тарас Сень, пастор церкви «Христос є відповідь», м. Рівне.

Відпочивальники зупинились у Міжгір’ї в садибі «Олеся». За 5 днів вони відвідали водоспад Шипіт, гейзер, Синевирський перевал, реабілітаційний центр бурого ведмедя, озеро Синевир, бункер лінії Арпада, а на горі Гимба вдалося поласувати власноруч зібраними чорницями. Крім екскурсій організатори влаштували похід, пікніки в горах, загальні ігри та вікторини з призами, а у вільний час охочі могли посидіти біля річки або пройтись околицями селища.

«Сказати, що поїздка сподобалась – буде надто обмежено. Я просто повна вражень, вони бурлять. Це неймовірна краса природи, дикої природи, якої так не вистачає у містах. Немає нічого цікавішого, ніж спілкування з людьми, тим більш, на лоні природи. Людям треба вириватися сюди, щоб просякатися цією красою» – Дарина Гузенкова, журналістка газети «Рівне Вечірнє», м. Рівне.

Служителі хотіли показати учасникам табору Божу любов, тому створювали для них найкращі умови. Той, хто ніколи не чув про жертву Христа, міг прочитати місця із Біблії, що були розміщені на п’яти банерах у їдальні. Щодня проходили ранкові зібрання, де охочі дивилися відеоролики, слухали свідчення, пісні та лекції на духовну тематику. Для дітей ведучі підготували недільну школу з цікавими історіями, іграми та подарунками. Насичені складними маршрутами і емоціями дні закінчувалися теплими вечірніми розмовами біля вогнища. Декілька разів волонтери пригощали дорослих і дітей солодкою ватою та попкорном. Дружня атмосфера об’єднала всіх учасників відпочинку та дала змогу краще познайомитись.

«Ця поїздка перевершила всі мої очікування. Колектив, організація, екскурсії – все на найвищому рівні. У Києві теж є ліси, але їх не порівняти з гірською природою. Запам’яталися свідоцтва людей, в житті яких діяв Бог. Простою доступною мовою людям говорили Слово Боже, розповідали про Ісуса. Люди мають обмежені рамки уявлення, хто такий Бог. Але на зустрічах, які проводилися мегапросто і цікаво, Бог був показаний як Велика Особистість» – Тетяна Писаренко, психолог, радіоведуча «Радіо М», м. Київ.

Читайте також:

Перед від’їздом додому відпочивальники отримали книгу та сувенір на пам’ять, останній вечір закінчився святковим феєрверком. А в мережах вже є фотографії щасливих облич, які вперше в житті побачили красу мальовничих українських Карпат.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button