УкраїнаХристиянські новини

22 листопада світ відзначає День Сина

22 листопада у світі святкують День Сина. Свято нове, його почали відзначати у 2014. А створили його, щоб привернути увагу людей до сімейних цінностей.
Повідомляє fakty.com.ua.
День сина не таке популярне свято як День матері чи День батька, адже його святкують приблизно останні шість років. Це чудовий привід висловити подяку своїй дитині за те, що вона зробила життя батьків набагато кращим.

Історія свята

У 2014 році медіавидання Guardian News & Media Limited запропонувало проводити Міжнародний день сина. Це відбувалося у формі сімейного заходу. В одну з неділь батьки мали пожити окремо від синів, аби ті навчилися були більш самостійними. Цю ідею підтримали блогери, які поділилися нею з аудиторією.
У 2015 році ідею помітили в Україні, люди почали святкувати цей день та вітати свої синів. 22 листопада не фіксована дата Дня сина, але люди пам’ятають, що цього дня треба виділити час на дітей.
Читайте також:

Кілька непопулярних істин, які ваші сини повинні знати

1. Те, що він вибирає зараз, вплине на його життя в майбутньому.
Не допускайте відмовок типу “я всього лише підліток”. Він повинен знати, що його життя вже почалася і курс його життя встановлюється зараз.
2. Порно викликає залежність подібно до наркотиків.
Інтернет забезпечив молодому поколінню практично безмежний доступ до перегляду порно. Саме тому, ґрунтуючись на дослідженні Chap Clark of the Fuller Youth Institute, 60 % хлопчиків-підлітків залежні від порнографії.
3. Йому напевно ще не потрібна дівчина.
Більшість романтичних відносин підлітків характеризується егоїстичністю і сексуальним потягом. Якщо відносини не допомагають йому стати тим, ким Бог хоче його бачити, тоді, ймовірно, він до них ще не готовий.
4. Сексуальна активність повинна зберігатися для шлюбу.
Він знає головні причини того, чому його сексуальність цінна і гідна того, щоб зберігати її до шлюбу. (Підказка: це не має нічого спільного з вагітністю або венеричними захворюваннями)
5. Потрібно практикувати давно забуту лицарську мужність, щоб виділятися.
Багато юнаків в нашому світі ставляться до дівчат споживацьки. Він повинен навчитися бути чоловіком, який зберігає, захищає і поважає жінок у своєму житті.
6. Божий план для його життя може потребувати великих зусиль.
Замість того, щоб цілими днями грати в ігри і розважатися, він повинен виявити покликання, яким Бог наділив його життя. Це може бути важко, але це буде на благо.
7. Найважливіше – навчитися ходити з Богом.
Протягом свого життя він буде чути безліч голосів, які говорять йому про те, що важливо. Але тільки Один Голос по-справжньому важливий. Ось тому для нього важливо знати Бога особисто.
8. Іноді він може накосячить, і це нормально. Важливим є те, що він буде робити далі.
Занадто багато молодих людей вірять, що, коли вони спіткнуться, Бог обов’язково покарає їх. Вони самі віддаляються від Нього. Вашому синові необхідно знати, що Бог пропонує прощення і новий старт. Знову і знову.
9. Життя коротке і він не може дозволити собі витрачати час.
Він, можливо, ще не зрозумів цього (а хто з нас це вже збагнув?), Але ваш син може почати направляти своє життя в правильному напрямку вже прямо зараз.
За матеріалами: ieshua.org
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button