УкраїнаХристиянські новини

МОЗ рекомендує обмежити в храмах кількість людей на метр квадратний

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко наголосив на важливості карантину «вихідного дня» та рекомендував, щоб на богослужіннях в храмах стежили за кількістю людей на метр квадратний площі будівлі.
Повідомляє Релігійно-інформаційна служба України з посиланням на пресслужбу Міністерства охорони здоров’я.
На зустрічі Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля зі Всеукраїнською Радою Церков і Релігійних Організацій, Віктор Ляшко зазначив, що карантин у вихідні призначений заради зменшення мобільності населення.
Лікар підкреслив, що в результаті шести днів зменшення мобільності, відсоток інфікування зменшиться і це змінить темпи захворювання на COVID-19.
Він рекомендував обмежити кількість людей в храмах на метр квадратний площі будівлі.
Нагадаємо, що 20 листопада на цій самій зустрічі Прем’єр-міністр, зокрема, порушив питання боротьби з поширенням COVID-19 та закликав релігійні спільноти об’єднати зусилля в період зимових свят.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button