Світ

Схвалені релігійні групи зобов’язалися дотримуватись правил Комуністичної Партії Китаю

Офіційні релігійні групи Китаю погодилися дотримуватися директив Комуністичної партії Китаю (КПК) щодо управління релігіями, включаючи нагляд за церквами та їх фінансами.

Джерело:  in Victory

Патріотичний рух «Триєдності» (TSPM) став однією з семи схвалених державою релігійних груп, які підписали згоду проводити політику, викладену президентом Китаю Сі Цзіньпіном на Національній конференції КПК у справах релігій у грудні 2021 року.

На конференції голова Сі закликав до реалізації марксистської політики щодо релігії, посилення онлайн-стеження та посилення контролю над релігією для забезпечення національної безпеки. Він наголосив на важливості підтримки принципу розвитку релігій у китайському контексті та активного керівництва адаптацією релігій до соціалістичного суспільства.

Сім груп погодилися слідувати директивам КПК, які включали суворе дотримання правил, що стосуються релігійної діяльності груп та духовенства, а також збереження китайських особливостей, конотацій вірувань та культурних форм релігійних інститутів та архітектури.

«Нам необхідно повністю реалізувати дух Національної конференції у справах релігії та велику промову генерального секретаря КПК Сі Цзіньпіна, щоб ефективно приборкати погану атмосферу, пов’язану з релігіями», — йдеться у заяві.

Іншими групами, що підписали заяву, стали Китайська буддійська асоціація, Китайська асоціація Даоська, Китайська ісламська асоціація, Китайська католицька патріотична асоціація, Конференція китайських католицьких єпископів і Християнська рада Китаю.

Хоча Конституція Китаю офіційно закріплює свободу віросповідання та офіційно визнає п’ять релігій: буддизм, католицизм, даосизм, ​​іслам та протестантизм, у червні 2022 року Китай ввів нові заходи, що регулюють управління фінансами релігійних організацій, які посилили державний контроль над церковними доходами, місцевими та іноземними, та витратами.

Першого травня 2021 року набули чинності нові постанови уряду, які посилюють державний контроль над християнськими служіннями. Вони включали вимогу про те, що для реєстрації церковні лідери повинні підтримувати керівництво КПК і дотримуватися основних цінностей соціалізму. У тому ж місяці влада запровадила додаткові обмеження на християнський контент у соціальних мережах.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button