Проза

Мить

Романові до лікарні не звикати, але потрапити сюди через Ковід він аж ніяк не збирався. Проте, він тут. У його палаті про смерть намагаються не говорити. Однак, хворі відчувають – вона десь близько, вона ходить поміж них, вичікує.

Але ж так хочеться жити, навіть якщо тобі за сімдесят, навіть якщо ти вже роки хворий на діабет.

Будь-яка людина може померти будь-коли. Щодо цього – діабетики мають більше шансів піти з життя. А коли вони захворіли на Ковід? А коли вони два тижні під кисневою маскою?

У такому стані, які думки заполонять вашу голову – розум і серце?

Отож-бо.

Отак і з Романом – здавалося ті його сімдесят з хвостиком літ, не пройшли – пролетіли, як одна мить. І хоча для нього, діабетика, життя, звісно, не була солодким, проте…

Проте хотілося б її ще продовжити. А от чи вийде – один Бог знає. І тепер, згадуючи прожите, Роман виявив, що завжди не мав часу поговорити з Богом. «Тепер, здається, є, – сумно посміхнувся чоловік. – Однак чи знайде тепер Він для мене час?».

Ось уже дев’ятнадцятий день, під кисневою маскою, Роман молився, просив Бога про порятунок.
Господь розгледів його зболіле серце й під маскою. Та була ще одна − та, яку людина надягає виходячи за поріг, коли йде між люди. Проте перед Господом Роман її здійняв – прийшов таким, який є.

І Бог почув молитву його серця.

І Роман почув Господа і було йому Слово від Нього: «Я стою біля тебе близько. Якщо ти щиро покаєшся – то Я зцілю тебе!».

І чоловік плакав, і щиро каявся у прогріхах своїх. І дихання вирівнялося. І хвороба відступила…

Зараз чоловік вдома і кисень у нього в нормі.

Читайте також:

Зараз Роман живе з Богом і життя у нього теж у нормі, бо завжди знаходить для Господа час, тому що життя коротке – як одна мить.
31.03.2021р.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Микола Мучинський

Письменник і автор оповідань, які публікуються в журналах та збірках. У 2018 р. вийшла авторська книга «Слід».

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button