РелігіяХристиянські новини

Збірник документів ВРЦіРО за 25 років її діяльності: вийшло нове видання Ради Церков

420 сторінок, фотолітопис, листи тощо – все це об’єднано в збірнику документів Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій. Видання охоплює 25 років діяльності Ради: з часу її заснування у 1996 році до липня 2021 року. Збірник виданий ВРЦіРО у співпраці з Інститутом релігійної свободи. 

Джерело: irs.in.ua

Відомо, що у збірник увійшли архівні та раніше не опубліковані звернення та офіційні листи ВРЦіРО. Видання покликане ознайомити читачів з позицією Ради Церков щодо суспільно-політичних питань.

Також наприкінці збірника є хронологічний покажчик, завдяки якому можна побачити розвиток діяльності Ради Церков та спростить пошук документів.

Читайте також:

У збірник не увійшло кілька звернень, підписаних окремими членами Ради Церков, а не всією ВРЦіРО. У майбутньому релігійні діячі планують доповнити видання.

Електронну версію збірника документів ВРЦіРО можна завантажити, перейшовши за посиланням.

Детальнішу інформацію можна прочитати за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button