СвітХристиянські новини

Франклін Грем вважає Демократичну партію «противником віри»

Протестантський євангеліст і місіонер Франклін Грем дав інтервю CBN News. Він розповів,
чому просить Бога поберегти країну та вважає, що «Демократи насправді проти віри». Про це повідомляє
CBN News.
Франклін Грем нагадав, що його батько Біллі Грем «був демократом, гаразд? Все своє життя. Ніколи не змінював партії. Партія, в якій він виріс, змінилася і рушила вліво…».
Коли ведучий Девід Броуді запитав у Франкліна чи дійсно 26 вересня буде молитовний захід у Вашингтоні, євангеліст відповів так:
“Це молитовний марш. Ми почнемо прямо по вулиці тут, біля Меморіалу Лінкольна, і пройдемо біля Вашингтонського меморіалу прямо тут, до Капітолію, і я прошу людей приєднатися до мене. У нас немає спікерів; не має жодної сцени чи інших людей, які б проповідували, або що завгодно. Ми прийдемо молитися… Єдина надія цієї країни – Бог. Дональд Трамп не може змінити ситуацію… Тільки Бог може це зробити, добре? І нам потрібна Божа допомога».

Франклін впевнений, що «зміни, які хочуть зробити ліві, і які ведуть нас до соціалізму, торкнуться церкви. Уряд почне розповідати церкві, як вони можуть бути церквою, і вони закриють церкву в багатьох місцях…».
На запитання ведучого про Дональда Трампа, «чи Бог поставив Трампа на посаду на такий час» та «що станеться, якщо він програє» місіонер сказав:
«Я думаю, що Бог привів його сюди на цей сезон, на ці чотири роки. Я просто прошу, щоб Бог зберіг цю країну ще на чотири роки, щоб дати нам трохи більше часу, щоб виконати роботу до того, як шторм вдарить. Я вірю, що наближається шторм. Ви побачите напад на християн; ви побачите церкви, що закриваються; ви побачите справжню ненависть, виражену по щодо віруючих людей. Це наближається “.
Наприкінці інтерв’ю Франклін Грем висловив свою впевненість у Божому керівництві:
«Перш за все, Бог використовує людей. Він працює через людей, і я вважаю, що Дональд Трамп є президентом з певної причини. Я думаю, що Бог поставив його в це становище. Західну цивілізацію, яку ми знаємо, він захищає».
[sc name=”futerblock” ]  

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!