Блог Ренді Маршалла

Школа невдач

Я був вперше залучений до Книги, яка найбільш продається — Книги усіх часів. Чим більше я її читав, тим більше мені здавалося, що це книга справжня реальність. Біблія — це історія, яка стосується одного Героя, який допомагає нам з однією постійною темою: невдача, надія, невдача, надія — і знову повторення.
Коли я почав читати цю Книгу, я почав звертати увагу на всіх людей, що заплуталися: перші люди також були першими бунтівниками.
Перша сім’я абсолютно неблагополучна. Первісток вбиває другого сина. Ной напивається і принижує свою сім’ю. Авраам бреше про свою дружину. Якова звуть Обманщик з поважних причин. Власні брати Йосипа продають його в рабство на десятиліття. І це тільки перша (Буття) з 66 книг! Навіть у другій книзі Мойсей здійснює вбивство і шукає землю обітовану протягом 40 років. Знову і знову … (А ви все ще думаєте, що Біблія нудна?)

У чому ж моя точка зору? Дві паралельні істини:

• Успіх ніколи не буває постійним, а невдача ніколи не буває остаточною.
• Попереду є речі кращі, ніж ті, які ми залишаємо позаду.
Перша цитата від філософа Майк Дітка, колишнього тренера НФЛ. Друга — від Оксфордського професора С. С. Льюїса, автора «Хроніки Нарнії».

“Коли я зазнаю невдачі, я думаю, що більше ніколи не досягну успіху. Коли мені вдається досягти успіху, я думаю, що більше ніколи не побачу невдачу. Обидва припущення не вірні.”

“Моє життя таке: я маю проблему, я розв’язую проблему, і я знову знаходжу проблему. У мене є передчуття, що в цьому я не самотній. Іноді я розв’язую свої проблеми, але частіше — ні. Ось що я визнаю істиною: чим більше я намагаюся змінити світ, тим більше у мене виникає проблем … або ж вони знаходять мене.”

Коли мій страх або неадекватність виринають на поверхню, я часто відчуваю себе не у своїй тарілці, відчуваю себе невдахою. Духовно, морально, емоційно.

Ось те, що допомогло мені піднятися зі зневіри, особливо коли я сам собі її завдаю:

1) Пам’ятайте про інших: Джордж Вашингтон програв більше боїв, ніж виграв; Авраам Лінкольн програв більше виборів, ніж виграв.
2) Пам’ятайте про Фінал: я не можу судити людину по тому, де він зараз, тому що я не знаю де він був. У Притчах 24:16 говориться: «Праведник падає 7 разів, але знову встає …» — це восьмий раз.
3) Пам’ятайте про обіцянку: якщо ми віримо, що Бог любить нас (а я вірю), то ми гаряче чіпляємося за Його обіцянку: любов ніколи не вичерпується. (1 Коринтян 13: 8) Любов перемагає невдачу кожен раз.

В слові «ніколи» є щось обнадійливе. Особисто я впевнений, що «Він пам’ятає, що я всього лише прах і знає мої межі». Він знає, як важко бути нами.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Ренді Маршал

Автор трьох книг, більше 35 років бере участь у сфері комунікацій як спікер, професор з комунікацій, а також корпоративний консультант. Засновник Коледжу ораторів – заклад який навчає комунікації з метою вдосконалення комунікативних та лідерських навичок керівників. Навчає лідерству в Україні.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button