Домашня » Новини » Зеленський, армія та церква: Кому довіряють українці (ІНФОГРАФІКА)

Зеленський, армія та церква: Кому довіряють українці (ІНФОГРАФІКА)

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Соціологічна група “Рейтинг” провела опитування й оприлюднила результати. Кому довіряють українці? Українці найбільшу довіру мають до волонтерів, ветеранів АТО, президента Володимира Зеленського, армії та церкви.

Повідомляє slovoproslovo.info з посиланням на “Рейтинг”

Так, найбільше сьогодні довіряють волонтерам (69%), ветеранам АТО (67%), президенту України (66%) та армії (65%). Також високий рівень довіри має церква (56%).

Зазначається, що громадським організаціям довіряють 48% респондентів, міським/сільським головам – 47%, Національній гвардії – 46%, уряду – 45%, Верховній Раді – 44%, місцевим ЗМІ – 43%, загальнонаціональним ЗМІ – 42%, Службі безпеки України – 38%, обласним державним адміністраціям – 32%.

Водночас іншим інституціям швидше не довіряють, аніж довіряють.

Так, поліції не довіряють 49%, довіряють – 31%, прикордонній службі – 41% та 23% відповідно, Державному бюро розслідувань – 41% та 23%, податковим органам – 50% та 20%, митним органам – 51% та 19%, НАБУ – 49% та 17%, Національному агентству з питань запобігання корупції – 48% та 15%.

Найбільше українці не довіряють органам прокуратури (62%) та судам (66%). Довіряють їм лише 14-15%.

У опитуванні взяли участь 2500 українців, віком від 18 років у форматі особистого формалізованого інтерв’ю. Помилка репрезентативності дослідження – не більше 2,0%. Опитування проводилось у період 19-22 жовтня 2019 р.

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

 

Попередня Стаття

Школа невдач

Наступна Стаття

Віруючі яких конфесій мають право на альтернативну службу - пояснення

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *