війна

На семінарі для пасторів в Рівненській області капелани поділилися досвідом служіння

На Рівненщині у баптистській церкві «Відродження» відбувся семінар для пасторів, на який запросили капеланів. Під час зустрічі пастори з досвідом капеланського служіння ділились знаннями. За словами пасторів, духовна праця можлива тоді, коли служитель корисний для фізичних і душевних потреб військових. Так часто служив Ісус.

Джерело: Telegram «Пасторський щоденник»

Капелани, які знаходяться на передовій, ділились здобутим досвідом щодо духовної праці серед військових, душеопікунської праці з родинами загиблих, включаючи відмінність допомоги дружинам і батькам загиблого, звершення похоронного служіння в польових умовах, як пастору почати капеланське служіння; служіння найзакритішим раніше військовим структурам.

Пастори з досвідом капеланського служіння наголосили, що починати проповідування серед військових треба з риття окопів, прибирання, допомоги на кухні. Тобто духовна праця можлива тоді, коли служитель корисний для фізичних і душевних потреб військових. Так часто служив Ісус, підкреслили служителі.

Зазначається, що зустріч була неабияк актуальна для служителів. При цьому серед частини пасторів до тепер є дуже специфічне розуміння біблійного вчення про військову службу.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button