Що дає мені віра в Ісуса Христа?

0
Поширень
Pinterest Google+

Що дає віра в Ісуса Христа? Для мене вона оживляє і наділяє особливою красою все навколо – і те, що ми звикли вважати неживою природою, природними ресурсами, силами природи, і саму природу, людей, тварин і відносини між всіма ними. Вона всьому надає зміст і спонукує його шукати, відкриває призначення тієї чи іншої речі, явища.

Віра виправляє зір: те, що ще зовсім недавно у людській природі здавалося мені потворним, достойним зневаги, нині я усвідомлюю як смертельну хворобу, яку можна зцілити.
Віра допомагає мені знайти своє ставлення до того чи іншого явища в житті і в мистецтві, вчить мене співчуття. Вона вчить мене терпіти, коли це здається неможливим, долати розчарування, безстрашно думати про майбутнє і влаштовувати життя навколо себе в цьому світі. Вона вчить мене прощати.

Для мене віра в Ісуса Христа – це дотик Його цілющої любові, завдяки якій виникає зв’язок між вірою і ділами.

Більше про віру в Ісуса Христа:

Віра вчить мене уважності і акуратності у відношенні до всього, що я бачу, і до чого торкаюся. Не завжди мені виходить жити саме так, навіть, частіше за все, не виходить, але – понад силу – у мене є надія побачити і зробити що-небудь, хоч найменше, подібно до того, як це робить Отець мій – Бог.

Катерина Гуляєва

Попередня стаття

Таємниця віри

Наступна стаття

Українська Реформація – Олександр Турчинов

Немає коментарів

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *