Актуальне

Що дає мені віра в Ісуса Христа?

Що дає віра в Ісуса Христа? Для мене вона оживляє і наділяє особливою красою все навколо – і те, що ми звикли вважати неживою природою, природними ресурсами, силами природи, і саму природу, людей, тварин і відносини між всіма ними. Вона всьому надає зміст і спонукує його шукати, відкриває призначення тієї чи іншої речі, явища.
Віра виправляє зір: те, що ще зовсім недавно у людській природі здавалося мені потворним, достойним зневаги, нині я усвідомлюю як смертельну хворобу, яку можна зцілити.
Віра допомагає мені знайти своє ставлення до того чи іншого явища в житті і в мистецтві, вчить мене співчуття. Вона вчить мене терпіти, коли це здається неможливим, долати розчарування, безстрашно думати про майбутнє і влаштовувати життя навколо себе в цьому світі. Вона вчить мене прощати.
Для мене віра в Ісуса Христа – це дотик Його цілющої любові, завдяки якій виникає зв’язок між вірою і ділами.

Більше про віру в Ісуса Христа:

Віра вчить мене уважності і акуратності у відношенні до всього, що я бачу, і до чого торкаюся. Не завжди мені виходить жити саме так, навіть, частіше за все, не виходить, але – понад силу – у мене є надія побачити і зробити що-небудь, хоч найменше, подібно до того, як це робить Отець мій – Бог.

Катерина Гуляєва

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button