Медіа новини

Серіал «Обрані» буде перекладено 600 мовами в рамках нового партнерства

Партнерство між «Обраними» та новоствореною некомерційною організацією спрямоване на переклад популярного серіалу на 600 мов і розширення його глобального охоплення.

Джерело: christianheadlines

Нова некомерційна організація, Come and Watch Foundation, має на меті перекласти «Обраних» на 100 мов і забезпечити субтитри для ще 500. Серіал доступний безплатно в новому додатку, який належить Come and Watch Foundation. Додаток міститиме такі додаткові функції, як біблійні круглі столи та постшоу третього сезону.

Користувачі також зможуть робити пожертви, що не оподатковуються, через додаток. Згідно з пресрелізом, гроші будуть використані для «продовження виробництва, безплатного розповсюдження шоу по всьому світу» та його перекладу «на сотні мов».

Фонд називає себе «ресурсом зростання та просвітницької діяльності для “Обраних”».

«Це нове партнерство з Come and See розширює наші зусилля, − сказав Даллас Дженкінс, творець і режисер «Обраних». − Ми зможемо швидше створювати більше епізодів, перекладати їх більшою кількістю мов і просувати серіал у таких масштабах, як ніколи не було раніше».

Перший сезон був дубльований 12 мовами та з субтитрами 62 мовами. Другий сезон був дубльований на сім мов і з субтитрами на 20 мовах.

Переклад серіалу «Обрані» іншими мовами необхідний для досягнення мети − щоб його подивилися 1 мільярд людей, кажуть його прихильники.

«”Обрані” − це така динамічна і потужна історія», − сказав Стен Джантц, генеральний директор фонду «Прийди та дивися». Раніше Джантц обіймав посаду президента Асоціації видавців євангельських християнських книг і входив до опікунської ради Університету Біола. «Зі створенням фонду “Прийди та дивись” ми плануємо поширити серіал “Обрані” по всьому світу, охопивши більшу частину населення планети, щоб вони могли пізнати Ісуса своєю рідною мовою».

Метт Грін, відповідальний за інвестиції в міністерство в компанії Hobby Lobby, є членом правління фонду «Прийди та дивися». Грін заснував цей фонд.

«Я буквально ридав після першого перегляду фільму “Вибрані”, − сказав Грін у новому відеоролику, що пояснює місію фонду. − І я сказав: “Вау, а що якби ми могли стати поруч із “Обраними” і перекласти їх на більшу кількість мов?”».

Читайте також:

За словами Гріна, близько 95 відсотків людей у світі розмовляють 600 мовами, які є метою перекладу. На сайті фонду «Прийди та дивись» «Обрані» названі «євангельським рухом».

«З вашою допомогою, − йдеться на сайті, − ми зможемо донести історію Ісуса до усіх куточків Землі».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button