Варто замислитись

Надія

Надія є в кожного. Вона народжується у нас в серці завдяки вірі. Говорячи про надію, християни мають на увазі не лише перспективу блаженства в майбутньому, відтвореному світі, але впевненість у тому, що глибинні очікування душі будуть виконані вже тут.

Надія пов’язана з усвідомленням свого призначення, змісту життя, пов’язана з вірністю обраному шляху, укріпляється в спілкуванні з Богом. Надія підносить нас над труднощами, допомагаючи їх подолати. Вона, можливо, тоншає, але триває і проходить з нами через різноманітні, часом навіть трагічні обставини. Надія схожа на золото, м’який і дуже в’язкий метал. З одного грама золота можна витягнути нитку довжиною три з половиною кілометрів. Так і надія, проходячи крізь всі наші дні – добрі і злі, дорогоцінна і згідно Святого Письма, «не засоромить» (Рим. 5:5).

Надія є! Бо її дає нам Бог – Джерело життя, віри, любові і надії. Він наповнює Собою все, бувши Сам поза виміром часу, простору, поза Всесвітом. Бог не живе в історії, обставинах і не залежить від них – Він їх творить. І поки є Бог, є надія. А не бути Він просто не може, Він вічний.

Надія є! Бо Бог любить людину, адже людина несе в собі Його образ. І серце людини тягнеться до Нього. Ким би не була людина, вона хоче любити і бути любимою, хоче надіятися і вірити. Ось рядки Святої Біблії, які звернуті до людини: «…Я вічним коханням тебе покохав, тому милість тобі виявляю!» (Єр. 31:3).
На одному плакаті, який зображав НЛО на фоні зернистого нічного неба, я прочитав слова: «Хочу вірити». Сучасній людині, яка обманута в житті багато разів, хочеться не просто іти, а йти до цілі, і до доброї цілі; хочеться не просто вірити, але вірити в істинного живого Бога.

Більше про надію:

Надія є! Бо Син Божий Ісус Христос заступився за нас, Він викупив нас Своєю Кров’ю. І знаком нашого виправдання стало Його воскресіння: «А Він був ранений за наші гріхи, за наші провини Він мучений був, кара на Ньому була за наш мир, Його ж ранами нас уздоровлено!» (Iс.53:5).
Спаситель поніс на Собі гріх всіх поколінь, пережив відторгненість, тугу і самотність всіх грішників. Але Його страждання і смерть увінчались воскресінням! У воскресінні Христа – надія для кожного з нас!

Надія є! Бо Господь відкрив нам можливість покаятися, відчути прощення гріхів і отримати оновлення життя.

Схожі статті

Коли Сам Бог пропонує дар прощення, а з ним і надію – що може нас знищити? Лише наша нерішучість. В Біблії читаємо: «Бо не жадаю Я смерти помираючого, говорить Господь Бог, але покайтеся та й живіть!» (Єз.18:32).

Рішення 7/2014

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button