Християнські новини

Демократи США усунули з присяги слова "Так мені, Боже, допоможи

Демократи, які контролюють Палату представників у США, усунули слова «так мені, Боже, допоможи» із присяги, яку складають свідки перед кількома з підконтрольних їм комісіями.
«Я вважаю, що місце Бога – в релігійних установах: у храмах, в церквах, в соборах, в мечетях – але не в Конгресі», – зазначив глава підкомітету у справах Конституції, цивільних прав та свобод Стів Коен.

Більше про християнство в США:

Таке рішення демократів є одним із найбільш суперечливих, прийнятих ними після того, як вони отримали більшість в Палаті минулого листопада. Вони також усунули терміни «chairman» та «chairwoman», замінивши їх на гендерно-нейтральний «chair». З екологічних ініціатив – замінили воду в пластикових пляшках на скляні пляшки, які можна піддати переробці, інформує LifeSiteNews.

Читайте головні новини “Слово про Слово” в соціальних мережах Facebook і TwitterЧитайте нас в Телеграм

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!