Блог Сергія Головіна

Що розповість паровоз?

Розгляд музейного паровоза не познайомить вас з особистістю його творця. Вивчення механізмів не повідомить, чим жив Джордж Стефенсон, що цінував, як проводив вільний час, якими були його характер, темперамент, коло життєвих інтересів і пріоритетів. Для цього потрібно читати листи самого інженера та спогади тих, хто знав його особисто.

Проте, дивлячись на паровоз, ми все-таки розуміємо, що ця машина мала творця, і можемо робити певні висновки про його інженерні здібності.

Так само і дослідження творіння не дасть нам пізнати Самого його Творця – Його сутність та волю. Для цього потрібно покладатися на Його послання людям, зафіксоване у Писанні; на свідчення тих, хто знає Його; нарешті – перебувати в особистому спілкуванні з Ним. Методами природознавства неможливо вивчати надприродне, як з допомогою слуху не можна розрізняти колір.

З усім тим, дещо дізнаватися про його Творця через навколишній світ ми все-таки можемо. Творіння свідчить про свого Творця: «Від створення світу невидимі властивості Бога, Його вічна сила і божественна природа цілком можуть бути зрозумілі через розгляд того, що Він створив» (Римлян 1:20).

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Сергій Головін

Доктор філософії (Ph.D), доктор прикладного богослів'я (D.Min), магістр гуманітраних наук МА, релігієзнавство,, магістр природознавства (фізика землі), магістр педагогіки (фізика). Президент Християнського Науково-аполегетичного Центру.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button