Що розповість паровоз?

Розгляд музейного паровоза не познайомить вас з особистістю його творця. Вивчення механізмів не повідомить, чим жив Джордж Стефенсон, що цінував, як проводив вільний час, якими були його характер, темперамент, коло життєвих інтересів і пріоритетів. Для цього потрібно читати листи самого інженера та спогади тих, хто знав його особисто.
Проте, дивлячись на паровоз, ми все-таки розуміємо, що ця машина мала творця, і можемо робити певні висновки про його інженерні здібності.
Так само і дослідження творіння не дасть нам пізнати Самого його Творця – Його сутність та волю. Для цього потрібно покладатися на Його послання людям, зафіксоване у Писанні; на свідчення тих, хто знає Його; нарешті – перебувати в особистому спілкуванні з Ним. Методами природознавства неможливо вивчати надприродне, як з допомогою слуху не можна розрізняти колір.
З усім тим, дещо дізнаватися про його Творця через навколишній світ ми все-таки можемо. Творіння свідчить про свого Творця: «Від створення світу невидимі властивості Бога, Його вічна сила і божественна природа цілком можуть бути зрозумілі через розгляд того, що Він створив» (Римлян 1:20).