Православні новини

Вселенський Патріарх Варфоломій засудив ідеологію «русского міра» й назвав її єрессю

У своїй заяві Вселенський Патріарх Варфоломій засудив ідеологію «русского міра» і назвав її єрессю. Водночас Православна Церква України почала процес засудження глави РПЦ Патріарха Кирила на рівні суду Пентархії. Про це розповів глава ПЦУ Митрополит Епіфаній.

Джерело: risu.ua

Священний Синод ПЦУ направив лист до Вселенського Патріарха Варфоломія, щоб він засудив ідеологію «русского міра». В результаті Патріарх засудив ідеологію і назвав «русский мір» єрессю, розповів Митрополит Епіфаній.

Олександрійський Патріарх також засудив цю ідеологію, наголосив глава Православної Церкви України.

До того ж ПЦУ вже розпочала процес, аби на рівні Пентархії, найвищого православного суду в християнстві, засудити главу РПЦ Патріарха Кирила.

Митрополит Епіфаній вважає, що вчення «русского міра» має бути викорінене повністю й вже зроблений процес засудження цієї ідеології та її творця Патріарха Кирила.

Читайте також:

Також предстоятель ПЦУ зазначив: «Російська Православна Церква розчарувала нас». Епіфаній не знає, як глава РПЦ патріарх Кирил може виправдатись перед своєю совістю.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button