Новини суспільстваХристиянські новини

Майже дві тисячі дизлайків. Ініціатива Олени Зеленської не отримала підтримки суспільства

Відео «Уряд ухвалив рішення про приєднання до «Партнерства Біарріц» набрало рекордну кількість дизлайків.
Уряд схвалив Олену Зеленську у питанні включення України у міжнародне «Партнерство Біарріц», про це повідомляється на офіційному YouTube-каналі Офісу Президента України.
Там розмістили відеопрезентацію ініціативи дружиною президента. Вона виступила на третьому Українському жіночому конгресі 10 грудня 2019 року та стала головною ініціаторкою такого приєднання. Впродовж доповіді Олена звернулась із закликом до Кабінету міністрів та глави держави підтримати її ініціативу.

  • Читайте також

    Кабмін підтримав ініціативу Зеленської щодо “Партнерства Біарріц”
    Кабмін проголосував за приєднання України до міжнародного «Партнерства Біарріц» зі встановлення рівності жінок і чоловіків, яке ініціювала перша леді Олена Зеленська під час виступу на третьому…

     

Однак суспільство невдоволене цією ініціативою. Станом на 02 червня відео має усього 159 лайків і 1800 дизлайків.
«Партнерство Біарріц» — це міжнародна ініціатива з метою встановлення гендерної рівності. Йдеться про намір створити публічний простір без бар’єрів, в тому числі, у процесі навчання дітей. По-перше, мова йде про запровадження гендерної рівності. Проте що таке «гендер» у цій ініціативі не пояснюється. Незрозуміло, це рівні права жінок та чоловіків чи безліч «гендерних ідентичностей».
Не уточняється і які наслідки матиме це партнерство для України. Ані роз’яснення, ані доктрини, ані положення для ознайомлення суспільству не пропонувалися. Це ставить великий знак питання щодо прозорості ініціативи Олени Зеленської.

Джерело: Всі разом

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button