Цікаві історії

«Рука Господня створила це»

Багато років тому в американських копальнях було знайдено один із найчудовіших діамантів у світі. Його піднесли в дар англійському королю для прикраси державної корони. Король послав його в Америку для огранювання. Справу цю було доручено знавцю-ювеліру. І що ви думаєте, він зробив?

Він узяв цей дорогоцінний камінь, зробив на ньому риску, потім завдав йому сильного удару своїм інструментом і, на жаль, розсік його навпіл. Чудовий діамант лежав у його руці, розколотий на дві частини. Яке безумство, яка безглузда розтрата, яка злочинна легковажність!

Але все було не так! Перед тим цілими днями і тижнями намічений удар вивчався. Робилися моделі і малюнки дорогоцінного каменю. З великою ретельністю вивчали всі його переваги і дефекти і намічали лінії дроблення з найдрібнішою передбачливістю. Людина, якій довірили цей камінь, була наймайстернішим ювеліром у світі.

Чи вважаєте ви, що цей удар був помилковий?

Ні! Він виявився найвищою точкою доказу мистецтва цього гранувальника. Завдаючи цей удар, він зробив саме те, що потрібно було для того, щоб надати коштовності відповідної форми, блиску і пишноти. Удар, який здавався загибеллю дорогоцінного каменю, насправді був його порятунком.

З цих двох частин утворилися два чудових діаманти, які бачило досвідчене око гранувальника прихованим у грубому, необробленому камені, щойно витягнутому з руди.

Так і у твоєму житті Бог допускає, щоб удари впали на тебе. Кров бризне. Усі нерви здригнуться. Душа волатиме у відчаї. Удар, нанесений тобі, здаватиметься тобі неправильним. Але ти помиляєшся, бо для Бога в усьому світі немає каменю дорогоціннішого за тебе. І Він − наймайстерніший гранувальник у всьому всесвіті.

Настане день, коли ти засяєш прикрасою у вінці Царя. В даний же час, зберігаючи тебе в руці Своїй, Він точно знає, як чинити з тобою. Жоден удар не торкнеться твоєї тремтливої душі без відома Бога, який полюбив тебе любов’ю вічною. Усе, що Він допускає, несе великі й глибокі благословення, про які ти ніколи не думав.

Читайте також:

О, якби люди тільки повірили, що Бог безперервно звершує процес творення, і були б згодні вийти з руки Його «новим творінням» − дали б змогу Творцю поводитися з ними, як гончар поводиться із глиною, упокорилися б під міцною рукою Його й не перешкоджали б гончарному колесу робити свою справу. Тоді б вони одразу зрозуміли, що не лише треба підкоритися, а й навіть привітати кожне натискання − хай навіть і болюче − тієї досвідченої й мудрої руки великого Гончара.

«Господня рука це вчинила» (Йов. 12:9).

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Джерело
Світло на Сході

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Редакція

Слово про Слово – інформаційний християнський ресурс. Публікуємо щоденні новини, коментарі, аналітику, що висвітлюють релігійну тематику в Україні та світі. Публікуємо статті різних жанрів, авторські блоги, оповідання, поезію, притчі.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button