Креаціонізм

Розважливі сови

Темна, безмісячна ніч. У дуплі дерева безшумною тінню сидить сова сипуха. За триста метрів від неї сухим листом з легким шелестом проноситься оленяча миша. Декілька секунд – і кігті сови хапають жертву.

Ми знаємо, що сови чудово бачать у темряві. Дослідники з Каліфорнійського технологічного інституту в Пасадені з’ясували, що можливості сипух зовсім не обмежуються зором. Щоб зібрати інформацію, вони повісили навушники на 14 сов і вивчили їхню реакцію на парні звуки. Результати переконливо показали, що сипухи вибудовують у голові деталізовану карту навколишньої місцевості. Для визначення джерела звуку сови не просто збирають вхідні звукові сигнали, як можна було б припустити. Нейрони слухового нерва прораховують відстань до джерела звуку, а потім накладають цю інформацію на уявну карту місцевості способом, який вчені змогли описати тільки як «множення».

Досі вважалося, що люди – єдині живі істоти, які використовують подібне «множення» у розумових процесах. Дослідники стверджують, що подібне «множення» для мозку є потужним способом обробляти інформацію.

Господь знав, що совам знадобиться така здатність виживати, і тому Він – джерело всієї мудрості – дав їм його. Еволюція неспроможна створювати розум.

Читайте також:

Книга пророка Ісаї 43:20

«Польові звірі прославлять Мене, шакали та страуси, бо Я в пустелях дам воду, річки в сухому степу, щоб напувати вибраний народ Мій».

Джерело: День з Творцем

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button