Світ
Тренди

Німеччина може зменшити пільги для новоприбулих біженців з України

Німецькі регіональні ради вимагають скорочення пільг для новоприбулих біженців з України, що збільшує соціальну напругу в країні.

Джерело: eurointegration

Про це повідомила німецька видання Welt, посилаючись на “Європейську правду”. Президент ради німецьких округів Райнхард Загер заявив, що пільги для новоприбулих українських біженців повинні відповідати Закону про пільги для шукачів притулку. Цю позицію підтримав Вищий комітет з 294 німецьких округів.

Рада округів довгий час виражає стурбованість через перевантаження системи підтримки, зумовлене приростом кількості біженців. Загер закликав перейти від грошових виплат до натуральної допомоги, а також ввести обов’язкову працевлаштування для біженців.

Тарек Алаов, прессекретар організації Pro Asyl, критикує такий підхід: “Це призведе до двокласового суспільства та суперечить принципам правової рівності”.

Експерт з міграції Герберт Брюкер попереджає про нереалістичність таких обмежень. Він також нагадує, що конституційний суд гарантує мінімальний прожитковий рівень для всіх.

Читайте також:

Ініціатива німецьких округів може призвести до зміни умов притулку для українських біженців, але спричинити соціальну поділеність. Одночасно у Польщі суспільство розділене у питанні підтримки українських біженців. Зараз з’являється все більше сигналів про необхідність перегляду міграційної політики в Європі.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник та головний редактор "Слово про Слово", видання з християнським корінням. Служить пастором. Його особисте життя відзначається відданістю родині: він є люблячим чоловіком і батьком трьох дочок, що додає йому натхнення у професійній сфері.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button