Новини суспільстваХристиянські новини

Лише 10% віруючих є членами релігійних громад

Лише 10% українців регулярно відвідують богослужіння згідно з даними соціологічного дослідження, яке провели кампанія «Active group» та аналітичний центр «Клуб експертів».

Джерело: РІСУ

Дослідники також заявили, що в Україні зріс відсоток людей, які вважають себе не віруючими. В порівнянні з показниками 2020 року цей показник зріс з 8% до 13%. Данило Богатирьов, політолог «Клубу експертів», пояснює це закінченням критичної фази пандемії Covid-19.

Православними себе вважають 86%, католиками − 9%, мусульманами − 1,2%, протестантами − 0,7%, язичниками − 0,3%, юдеями − 0,2%.

Науковці стверджують, що дослідження показує зростання кількості православних віруючих серед осіб середнього і старшого віку.

Читайте також:

За роки незалежності в Україні не змінився релігійний ландшафт, православ’я було і є панівним. Відсоток мусульман теж не змінився завдяки кримським татарам. Міграція мусульман в Україну практично не змінила показники.

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button