Новини суспільства

Росія створює штучні перешкоди в діяльності будь-якої релігійної спільноти в окупованому Криму

Росія створює штучні перешкоди в діяльності будь-якої релігійної спільноти в окупованому Криму, якщо вона не належить до Православної Церкви Московського Патріархату.

Джерело: risu

Про це заявила перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова в рамках Форуму Міжнародного альянсу з питань свободи релігії та віросповідань, передає UA.

Вона наголосила, що кримські татари стали найбільш переслідуваною релігійною громадою в окупованому Криму. Понад 120 осіб перебувають під вартою за сфабрикованими кримінальними справами.

Читайте також: 

«На окупованих територіях України Росія обмежує місіонерську діяльність під приводом боротьби з так званим екстремізмом. Російська Федерація намагається зупинити всі проукраїнські організації в окупованому Криму. Зокрема, релігійні громади Православної церкви України, кримськотатарських мусульман. Із 49 релігійних громад, які діяли в Криму на початку 2014 року, наразі діють лише 5», – зазначила Джапарова.

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 2-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button