СвітХристиянські новини

У Фінляндії екс-депутату загрожує в’язниця за публікацію в соцмережах вірша з Біблії

Суд в Фінляндії розгляне справу колишнього члена уряду, якій загрожує в’язниця за публікацію вірша з Біблії, яким вона висловила незгоду з рішенням церкви підтримати заходи ЛГБТ-спільноти.

Джерело: catholicnewsagency.com

Окружний суд Гельсінкі розгляне справу лікаря і матері п’яти дітей Пяйві Расянен 24 січня 2022 року. За даними християнської юридичної групи ADF International, 61-річній Расянен загрожує два роки тюремного ув’язнення або штраф за публікацію уривка з послання до Римлян 1: 24-27.

«…Тому то й видав їх Бог у пожадливостях їхніх сердець на нечистість, щоб вони самі знеславляли тіла свої. Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. Через це Бог їх видав на пожадливість ганебну, бо їхні жінки замінили природне єднання на протиприродне. Так само й чоловіки, позоставивши природне єднання з жіночою статтю, розпалилися своєю пожадливістю один до одного, і чоловіки з чоловіками сором чинили. І вони прийняли в собі відплату, відповідну їхньому блудові» (Рим. 1: 24-27).

Колишній депутат Расянен зазначила, що чекає судового розгляду зі спокійною душею, впевнена в тому, що Фінляндія буде поважати свободу вираження думок і релігії, закріплену в основних правах і міжнародних конвенціях.

«Я не можу погодитися з тим, що висловлювання релігійних переконань може загрожувати тюремним ув’язненням. Я буду захищати своє право сповідувати віру, щоб ніхто інший не був позбавлений права на свободу віросповідання та слова», – додала вона. 

Генеральний прокурор звинуватив Расянен, яка займала пост міністра внутрішніх справ Фінляндії з 2011 по 2015 рік, в підбурюванні проти групи меншин, стверджуючи, що її заяви «можуть викликати нетерпимість, зневагу і ненависть до гомосексуалістів».

Расянен була головою партії християнських демократів з 2004 по 2015 рік і залишається активним членом Фінської лютеранської церкви. 17 червня 2019 року опублікувала твіт, в якому висловила незгоду з рішенням церкви підтримати заходи ЛГБТ спільноти. У своєму пості вона послалася на біблійний уривок з послання до Римлян 1: 24-27.

«Мета мого твіту жодним чином не полягала в тому, щоб образити сексуальні меншини. Моя критика була спрямована на керівництво церкви», – сказала вона торік.

Виконавчий директор ADF International Пол Коулман заявив, що у вільному суспільстві у кожного повинна бути свобода ділитися своїми переконаннями, не побоюючись цензури. На його думку, рішення Генерального прокурора Фінляндії висунути звинувачення проти доктора Расянен створить культуру страху і цензури в країні.

Читайте також:

У липні Міжнародна лютеранський рада опублікував заяву, в якій назвала рішення про судове переслідування Расянен «кричущим».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Їй необхідно бути обачливою, в демократичному суспільстві і не думаю, що вона назвала ЛГБТ не гомосексуалами а саме “гомосексуалістами” адже це пережиток совка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button