Греко-католицька церква

Архиєрейський Синод УГКЦ в Україні закликав до молитви у скрутні часи для України

Архиєрейський Синод УГКЦ в Україні 22 листопада закликав до молитви у скрутні часи для України. «Просимо вірних нашої Церкви, усіх християн і людей доброї волі продовжувати протягом наступних чотирьох місяців безперервний піст і молитву за мир, відвернення від ворожої загрози та краще майбутнє України», – йдеться у зверненні.

Джерело: risu

Заклик до молитви та посту пов’язаний з тим, що наша Україна переживає нові виклики, пов’язані із загостренням гібридної війни проти Українського народу та Української Держави, яка відзначає 30-ту річницю відновлення своєї Незалежності.

«Навколо наших кордонів скупчилася безпрецедентна кількість російських військових угрупувань, погіршується гуманітарна ситуація, штучно створюється тиск на наше суспільство політично вмотивованими цінами на енергоносії», − йдеться у тексті.

Архиєреї також зазначають, що останні тижні ознаменувалися відновленням кровопролитних боїв на сході України та смертями й тяжкими пораненнями наших захисників.

«Перед лицем останніх небезпек народ України возз’єднався у своїй готовності захищати Батьківщину, захищати її єдність і право кожного громадянина жити у вільній, демократичній та європейській державі», – сказав єпископ, додавши, що Церковна нерівність посилюється новими хвилями пандемії коронавірусу. Багаті стають багатшими, а бідні біднішими. Ці виклики призводять до значного збільшення кількості трудових мігрантів, зростання безробіття та зникнення цілих соціальних верств, таких як середній клас та малий бізнес.

«Державна влада в Україні заявляє про свої наміри подолати ці явища та здійснити реформи для покращення життя громадян та їх правового та соціального захисту, але ми часто не розуміємо її кроків», – зазначили владики УГКЦ.

Читайте також: 

Схожі статті

Росія сконцентрувала біля кордону з Україною понад 92 тисячі військових і готується до наступу

«Відчуваючи обов’язок батьківської опіки, − пишуть єпископи, − над нашим зболеним і занепокоєним народом, ми, ваші душпастирі, не вперше закликаємо вас молитися та поститися за мир в Україні. Наше християнське сумління говорить нам: для того, щоб витримати цей важкий для нашого народу час, сповнений зовнішніх і внутрішніх викликів, ми не маємо допустити того, щоб над нами панував відчай і розчарування, ми не повинні опускати руки, а навпаки повинні продовжувати молитися, поститися і робити добрі справи».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Одне повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button