Актуальне

Різдво – подія, яка змінила світ

На сьогодні на планеті Земля проживає вже майже вісім мільярдів людей, і мало хто не чув про народженняя Ісуса Христа. Його Ім’я відоме більшості людей, незалежно від їхнього ставлення до релігії.

Хто був народжений?

Стосовно цього питання є багато думок і часто суперечок, і для того, щоби знайти об’єктивну відповідь на це запитання, потрібно звернутися до надійного і авторитетного джерела, такого як Біблія.
По-перше, Михей 5:2: народження Ісуса Христа було передбачене пророками ще задовго до того, як немовля Христос з’явилося на світ.
В цьому уривку Святого Письма пророк вказує на місце народження Ісуса Христа, і тим місцем Бог вирішив обрати юдейське місто Вифлеєм, де і відбулося народження Месії.
По-друге, Ісая 9:1-7: ми чітко бачимо, що народжене немовля буде не просто людиною. З цього пророцтва видно, що Сам Бог, який створив світ і людину, зумів уподібнитися нам у всьому для того, щоб вирішити вічну проблему, яка заваджає людям знати Бога як особистого Творця і Отця. Іншими словами, Ісус Христос – це Творець неба і землі, який став подібний до людини і прийшов у цей світ із конкретною метою.

Чому це відбулося?

Багато з нас знають, що в 33 роки Ісуса Христа зрадили, Він переніс катування і був розп’ятий, як розбійник. Але навіщо все це було потрібне? Заради чого оплачена так ціна? Він знав, що Своєю жертвою подарує людям можливість отримати прощення гріхів, здобуде здатність жити у свободі від гріховного полону і зможе повернутися до Свого Творця, пізнавши Його особисто.
Наші прабатьки Адам і Єва, на жаль, втратили початкову радість, праведність і свободу. Проявивши непослух Богу, вони дозволили злу і гріху проникнути у світ. Для того, щоб повернути нас в обійми Небесного Отця, на цій землі з’явилося немовля Ісус Христос, який і оплатив необхідну ціну за наше спасіння.

Який вплив ця подія має на історію

З моєї точки зору, Різдво Ісуса Христа і наступні за ним події не мають аналогів у світовій історії. Завдяки тому, що відбулося, було радикально змінено хід людського існування. А найголовніше, ці переміни беруть свій початок всередині людини. Нам став доступний Живий Бог, який настільки сильно зайшов у своїй любові до нас, що віддав Самого Себе в жертву за наші гріхи. Завдяки цьому людство вступило в нову еру благодаті, де Бог через церкву свою продовжує здійснювати свою роботу, преображаючи життя людей.
Більше про Різдво:

Сьогодні, напередодні Різдва, чуємо Його голос, який лунає по всій землі: «Прийдіть до Мене, всі струджені і знеможені, і Я заспокою вас».
Вітаємо Вас із Різдвом Христовим і щиро бажаємо пізнати мир, праведність і радість у Христі Ісусі.

Євген Тропкін

Схожі статті
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!