Єреванська церква служить постраждалим через війну між Вірменією та Азербайджаном

З перших годин військових дій між Вірменією та Азербайджаном на території Карабаху єреванська церква «Слово життя» стала служити постраждалим. Зараз під опікою церкви знаходяться близько 150 дітей і жінок. Повідомляє БОГ NEWS.
У спеціальному прямому ефірі в Instagram пастор Артур розповів, що зараз відбувається в Вірменії і як церква реагує на те, що відбувається.
«Ми робимо те, що повинні – молимося, звершуємо пост, рятуємо дітей. Члени нашої церкви пишуть, що готові прийняти людей з територій, де йдуть військові дії », – сказав пастор церкви Артур Симонян.
Також пастор повідомив:
«Я знаю, що ми боремося не проти крові та тіла, а проти духів темряви. Диявол запланував кровопролиття, він жадає крові. Тому що окультні часи ще не закінчилися, коли дияволу приносять жертву крові. А війна і є жертви крові. Ми молимося, щоб цей дух забирався геть і на кордонах був мир».
Пастор Артур сказав, що в цей час люди особливо відкриті для Євангелія і вже є велика кількість свідчень, як Бог зберігає життя людей:
«Один солдат написав мені, що зараз там немає жодної людини, яка б не молилася.., – сказав пастор. – Брат з нашої церкви, який зараз знаходиться в Карабасі, розповів, що згадав, як мама говорила йому: «Читай Євангеліє». Він сів, щоб прочитати уривок. У цей момент над ним пронеслася куля. Якби він стояв, то не був би живий зараз».
«Ми зараз молимося, щоб весь народ відкрив своє серце і повернувся до Бога» – доповнив пастор.
На завершення пастор подякував усім за молитви про відновлення миру і припинення війни між Вірменією та Азербайджаном.
Інформацію про те, як підтримати служіння постраждалим можна знайти на сайті єреванської церкви «Слово життя».
Нагадаємо, що за словами BBC News Україна, загострення на фронті між Вірменією та Азербайджаном почалося 27 вересня зранку. Азербайджан стверджує, що його військові позиції та мирні населені пункти були обстріляні вірменами з Карабаху, через що у Баку (столиця Азербайджану) вирішили почати «широкомасштабну контрнаступальну операцію».
Водночас Єреван (столиця Вірменії) називає так дії супротивника заздалегідь спланованою провокацією Азербайджану за підтримки Туреччини. Бої почалися по всій лінії фронту в Карабаху.
Як повідомляє BBC News Україна, за радянських часів Нагірний Карабах був регіоном з вірменською етнічною більшістю, який контролювався владою Азербайджану. Коли Радянський Союз почав розпадатися наприкінці 1980-х, регіональний парламент Нагірного Карабаху проголосував за те, щоб стати частиною Вірменії.
Це призвело до етнічних сутичок, і – після проголошення Вірменією та Азербайджаном незалежності від Москви – повномасштабної війни.
Вірменські сили отримали повний контроль над Нагірним Карабахом до того, як у 1994 році оголосили про припинення вогню за посередництвом Росії.
Також Вірменія захопила частину земель навколо Нагірного Карабаху, які належали Азербайджану.
Після цього Нагірний Карабах залишався частиною Азербайджану, але керувався етнічними вірменами за підтримки вірменського уряду. Фактично регіон став незалежною республікою, яку ніхто не визнав. Незалежність її не визнала навіть Вірменія.
Про мирний договір Вірменія та Азербайджан не домовились. Протягом останніх трьох десятиліть тривали сутички, а в результаті останнього серйозного спалаху у 2016 році загинули десятки військових з обох боків.
[sc name=”futerblock” ]