Баптисти

Запорізька баптистська церква щодня приймає по 120 людей, допомагає їм та розповідає про Бога

Запоріжжя стало тимчасовим прихистком для майже 120 тисяч українців, які приїжджали з гарячих точок бойових дій. Зокрема, баптисти з Верхньо-Хортицької церкви кожен день приймають по 120 людей – допомагають їм, спілкуються з ними, вислуховують їх та розповідають про Божу любов та надію.

Джерело: Telegram ЄХБ | Братство

Пів Запорізької області російські загарбники окупували. При цьому війська РФ не полишають спроб просування у Запорізькому регіоні.

Однак для більшості евакуйованих мешканців місто є тимчасовим прихистком перед тим, як їхати далі у більш безпечні місця. Через Запоріжжя пройшло майже 120 тисяч переселенців з місць бойових дій.

Зокрема продовжує служити людям баптистська Верхньо-Хортицька церква по вулиці Грушевського 219 у місті Запоріжжя. Християни щодня, окрім неділі, приймають по 120 людей, які приходять по допомогу.

Баптисти спілкуються з відвідувачами церкви, знайомляться ближче, вислуховують їх та розповідають їм про Божу любов і надію.

Зазначається, що більшість продуктів, які щодня роздає церква, жертвують християни з-за кордону. Також певну частину харчів баптисти охоче докуповують за власний кошт.

Радісним фактом стало те, що на недільні богослужіння стали приходити нові відвідувачі, які зацікавилися Божим Словом і церквою.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button