БаптистиХристиянські новини

Баптисти закликають церкви бути в пості та молитві про Божу охорону для України

Біля українських кордонів скупчується велика кількість російських військ. Тому Всеукраїнський союз церков євангельських християн-баптистів (ВСЦ ЄХБ) закликає церкви до посту та молитви про Божу охорону для України. Повідомляє baptyst.com.

Союз баптистів підкреслив, що Бог через молитву наділив віруючих правом змінювати й розбивати задуми диявола, бажання якого вбивати, руйнувати та нищити.

Тому в цей непростий для України час ВСЦ ЄХБ пропонують всім церквам:

  • активізуватися в молитвах;
  • під час зібрань посилено молитися про Божу охорону для нашої країни: благати Бога захистити Україну, просити милості, щоб жити мирно в нашій країні, та молитися, щоб Божі плани здійснювалися над Україною;
  • наступного тижня бути в постах та молитвах.

ВСЦ ЄХБ зазначив важливу істину: могутнє Боже Слово має силу діяти в нас і через нас.

«Бо має велику силу ревна молитва праведного» (Якова 5:16).

Також євангельські християни-баптисти закликають пасторів і служителів, відповідальних за різні служіння, поширити це звернення у церковних групах та інших християнських спільнотах.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

2 Коментарів

  1. Первоисточник пишет о молитве на этой неделе,статья выходит 3 апреля в субботу.Вы призываете делать это на следующей неделе так как ваша статья выходит 5 апреля в понедельник.Пост и молитва с 12-18 апреля.

  2. Олександре, малося на увазі піст та молитва на цьому тижні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button