Політика

Путін оголосив про «приєднання» Запорізької, Херсонської, Донецької та Луганської областей до РФ

29 вересня президент країни-терориста росії володимир путін підписав укази про визнання Херсонської та Запорізької областей «незалежними територіями» після проведення в цих містах псевдореферендумів. А сьогодні Путін оголосив про «приєднання» Запорізької, Херсонської, Донецької та Луганської областей до РФ

Джерело: ukrinform

«Сьогодні ми підписуємо договори щодо прийняття до складу Росії чотирьох нових регіонів, суб’єктів Російської Федерації», – путін

Представники окупаційних адміністрацій за результатами так званих референдумів оголосили, що понад 90% учасників начебто висловилися «за входження» до складу Росії.

Україна, США та інші країни називають голосування фіктивними референдумами, проведеними під дулами автоматів. Країни Заходу заявляли, що запровадять проти Росії нові санкції.

Путін виправдовує свої акти агресії “загальновизнаними принципами й нормами міжнародного права”, які закріплені в статуті ООН.

Експрем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон прокоментував цю «подію» у своєму Twitter.

“Володимире Путіне, ваш виступ — це брехня і ганьба. Світ ніколи не повинен миритися з вашими фіктивними референдумами чи вашою жорстокою та незаконною спробою колонізувати Україну. Ми стоїмо на боці народу України і підтримуватимемо його, не здригнувшись, поки Україна не стане єдиною та вільною”.

Читайте також:

Путін — це новий Сталін

Нагадаємо, що 23-27 вересня російська окупаційна адміністрація провела псевдореферендуми на території Луганської, Донецької, Херсонської та Запорізької областей щодо приєднання цих територій до рф. Проте Білий дім неодноразово заявляв, що не визнаватиме жодних результатів цих фіктивних голосувань на тимчасово окупованій території України.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Божий наказ Україні та її Силам оборони, що нині ведуть важку, запеклу й мужню та відважну боротьбу з варварсько-геноцидною агресією московської сатанинської імперії зла, безбожництва і беззаконня:
    “Відплатіть їй так, як і вона відплатила вам, і удвічі відплатіть їй за [кривавими] ділами її; у чаші, в якій вона готувала вам [отруєне] вино, приготуйте їй удвічі. Скільки славилася вона і розкошувала, стільки завдайте їй мук і скорбот” (Одкр.18:6,7). Амінь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!