Домашня»Новини»Amazon, Netflix, TikTok – одні з найбільших сексуальних експлуататорів у світі

Amazon, Netflix, TikTok – одні з найбільших сексуальних експлуататорів у світі

7
Поширень
Pinterest WhatsApp

Amazon, Google, Netflix та інші великі світові компаній потрапили до “Списку брудного десятка” 2020 року – сумнозвісної збірки Національного центру з питань сексуальної експлуатації. Компанії в списку – це те, що NCOSE називає провідними лідерами сексуальної експлуатації в США.

Всього в списку 13 організацій, включаючи послуги соціальних медіа Twitter та TikTok. Центр називає себе “провідною національною організацією”, що розкриває зв’язки між усіма формами сексуальної експлуатації, включаючи сексуальне насильство над дітьми, проституцію, торгівлю сексом та порнографію.

“У 2020 році для непересічної компанії чи юридичної особи недопустимо сприяти, отримувати прибуток або нормалізувати сексуальну експлуатацію – і тому існує список Брудних десятків”, – сказала Хейлі Макнамара, віцепрезидент з питань адвокації та пропаганди в Національному центрі з питань сексуального життя та експлуатації.

«Цей список, – додала Макнамара, – гарантує, що їхнє просування та змова із сексуальним насильством, торгівлею сексом, порнографією, еротизацією інцесту та іншим, стає загальнодоступним та оснащує зацікавлених громадян інформацією та інструментами для притягнення їх до відповідальності».

За даними аналізу Центру:

Amazon заробив місце в списку за продаж “порно з тематикою інцесту, ляльок для сексу, фотографій з еротизованою дитячою наготою, порнографічних журналів” та інших предметів, тоді як його медіа-центр Prime Video” вставляє непотрібну, безоплатну наготу та імітує сцени сексу” у своєму програмному забезпеченні, що унеможливлює батьківський контроль”. Крім того, Amazon S3 та Amazon Web Services розміщують “тисячі веб-сайтів з жорсткою хардкорною порнографією та проституцією”.

Google, стверджує звіт NCOSE, має “довгий список проблем”, включаючи “нефільтровані Chromebook, що оголюють школярів у хардкор порно для педофілів у мережі на YouTube, порнографічні результати для пошукових термінів пошуку в Google Images, а також щодо спроб шифрування, які могли б зробити ідентифікацію переслідувачів та насильників щодо дітей”.

Компанія Netflix зайняла четверте місце у цьому списку, оцінює свою програму Apple як підходящу для вікових категорій 4 років, попри те, що пропонує вміст з “безоплатною наготою, графічними сексуальними актами та навіть графічними зображеннями сексуального насильства”. Центр сказав: “Netflix потрібно припинити нормалізувати та впроваджувати сексуальні графічні та насильницькі розваги, і поки вони не зроблять це, їм потрібно змінити рейтинг додатків на 17+».

Twitter, один із трьох веб-сайтів соціальних медіа, який потрапив до списку, отримав місце, оскільки він “безліч разів щодня рекламує повій та жертв сексуальної торгівлі для комерційної сексуальної експлуатації, часто за допомогою порнографічних зображень чи веб-камер”. 10 мільйонів акаунтів у Twitter “можуть містити явний сексуальний контент”, але компанія не встановлює “практично ніяких обмежень щодо збереження та накопичення цього контенту”.

TikTok, що має понад 500 мільйонів активних користувачів у всьому світі, також “створив простір для сексуального вмісту що може бути використаним насильниками та торговцями сексом” через “відсутність модерації та мізерного контролю безпеки”, – йдеться у повідомленні.

Інші компанії та юридичні особи в списку – Massage Envy, штат Невада (де проституція легальна), Seeking Arrangement, Sports Illustrated Swimsuit Issue, Steam, Visa, Wish та Wyndham.

Джерело: christianheadlines.com

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте журналістів slovoproslovo.info!

Кожне пожертвування має значення

Криза та епідемія – час, коли достовірна інформація життєво важлива. Але криза – це час, коли незалежні християнські медіа (а саме вони надають християнський погляд на все, що відбувається) дуже вразливі. Ваша підтримка важлива для нас і дозволить нам і далі робити нашу роботу.

Кожен внесок, неважливо наскільки великий він чи маленький, – це голос на підтримку християнської журналістики. Дякуємо!

Пожертвувати

Виберіть варіант, який вам найбільше підходить. Щиро дякуємо вам за вашу щедрість! .

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Попередня стаття

Ми маємо докласти зусиль на державному рівні, щоб Інтернет був безпечним для дитини – Микола Кулеба

Наступна стаття

Кожен шостий підліток в Україні стикався з цькуванням, погрозами або кібершахрайством в Інтернеті

Немає коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *